Gebeliğe Hazırlık Bata 6 gün kaldı, hayalet çizgi sizce var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba benim de adetime 3 gun var ve cumartesi test yaptim hayalet otesi sadece benim gorebildigim bi cizgi vardi. bugun sabah ilk idrarla tekrar yaptim cizgi bi tik daha belirginlesmis sanki. su an adetime 3 gun var ve daha once kimyasal gebelik yasadim. yardimci olur musunz boyle olup da pozitife donen oldu mu
Pozitif zaten testin canım silik değil çizgin maşallah kan ver takip et hayırlı olsun

Tamam onu da yapıp atacağım, size çok teşekkür ederim 🙏🏻 Allah razı olsun
Değerin yükselir inşallah. 6 gün kala çıkması beni şaşırttı, en az 20 üzeri olunca çıkıyor silik şekilde. Bu nedenle sağlıklı gebeliktirdiye düşündüm. Bırak BAT geçsin sonr kan testi yap tekrar. Veya 3 gün sonra gebelik testini tekrarla daha net çıkması lazım.

Maşallah cok erken öğrenmişsinizzz, bence de gebesiznzdir sağlıkla kucagınıza akın inşallah reglı gunı sonucu beklyrz

Bugun de testlerim boyle cikti. Cok asiri uyku hali var, bazen karnim bacaklarim ve belim agriyor. Bir de aksamlari usume var. Umarim her sey normal ilerliyordur 🙏🏻🥰❤️

Eklentiler

• 0365C3B9-D6BD-47A8-A66A-40F59FFABBF5.jpeg
    0365C3B9-D6BD-47A8-A66A-40F59FFABBF5.jpeg
    139,3 KB · Görüntüleme: 275
Bugun de testlerim boyle cikti. Cok asiri uyku hali var, bazen karnim bacaklarim ve belim agriyor. Bir de aksamlari usume var. Umarim her sey normal ilerliyordur 🙏🏻🥰❤️
Tekrar kan testi ne zaman yaptıracaksınız.

Değerin yükselir inşallah. 6 gün kala çıkması beni şaşırttı, en az 20 üzeri olunca çıkıyor silik şekilde. Bu nedenle sağlıklı gebeliktirdiye düşündüm. Bırak BAT geçsin sonr kan testi yap tekrar. Veya 3 gün sonra gebelik testini tekrarla daha net çıkması lazım.
Merhaba oncelikle cok tesekkur ediyorum yorumunuz icin, insallah saglikli gebeliktir 🙏🏻🙏💓

Maşallah cok erken öğrenmişsinizzz, bence de gebesiznzdir sağlıkla kucagınıza akın inşallah reglı gunı sonucu beklyrz
Cok tesekkurler, ben de cok saskinim nasil bu kadar erken oldu, ben sabirsiz o benden daha sabirsiz anlasilan 😂🙈

X