Bata yakın Ovulasyon testi silikken hamile olan varmi?

Bat'a yakın ovulasyon testim;

• Ankete Katılan
    45
Evet canim aynen lh azaldi demek yumurta catladi demek
Mrb c anim canim cok sıkkın dun pozitifdi ama esim isten gece geliyo cok yorgunun dedi hatta koltukta uyukaldi simdi testvyaptm cok siliklesmis zor gozukuyo zaten dun aksam kasiklarim cokagridi demekki catladi artik sansim yok demi bittimi yani tamemen sansim

Soyleki canim ilk pozitifin anlami en gec 48 saatte yumurta çatlayacak demektir.kasik agrisi da yumurta catlayip sivi rahme ulaşınca kasılmadan olur agriyi hissettiğinde catlamis muhtemelen yumurta 1 gun yaşar imkaniniz varsa bugünü de degerlendirin

Merhaba kızlar bende ankete katılmak istiyorum ama 1 ay daha bekleyeyim dedim:KK16: benim önceki ay ovulasyon testim adete yakın 1 hafta boyunca kopkoyu çıktı hatta evde çığlıklar attım ama gebelik testi negatifti ve 2 gün gecikmeli adet oldum yani ovulasyon pozitif ama hamile değildim .. bu ay da yumurta takibinde 18 mm yumurta gördük hatta çatlamak üzereydi hemen eve koş dedi doktorum gerçektende sabah test yaptığımda silik çıktı.. bir kaç gün silik çıkmaya devam etti sonra yine koyu çıktı ama şimdi yine silik çıkıyor .. böyle birşey yaşayan oldu mu hiç

Seninki nasıl bilmiyorum ama benim silikti. Bir de ertesi sabah yaptım o da aynı sonra gittim kan testi yaptırdım. 109 cikti:)
Sizinkide böylemiydi adet gecikti ovu yaptım böyle çıktı

Eklentiler

• 6E172276-F738-47D4-83A2-A0340FBF1B5C.jpeg
    6E172276-F738-47D4-83A2-A0340FBF1B5C.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 97
X