Batıklardan kurtuldumm :)

bnm batık lekerim yıllardr var bacaklrım lekerden gozukmuyodu o derece yanı smdı cok sukur gectıller denyın faydasını gorecksınz kızlar şifa olsun

benmkilerde yıllardır var 23 yaşındayım daha etek giyemedim :/ çok üzülüyorum bacaklarımın görüntüsü yüzünden:KK43:

mrb yüümde 1.5 aydr kullanıyorum 2 gun surup 1 gun dınlendrıyorum ve cok faydasını gordum lekelrim oyle koyu ve kotydu kı cok az kaldı yuze cok az surmek gerek tabı baslrda nht tanesı kadr tum yuze yetıo.ama gunes kremı kullanmayı unutmayın kı artık gunes baya etkılı o yuzde ıyı korunmanz lazım.valla bnm yuzumdekı yıllar yılı leker gectyse gunes lekerı gecer bnce denemekte fayda var derım

Teşekkürler cevabınız için. acnelyse kreminden sonra expigmentle kreminide kullanmak gerekir mi yoksa sadece acnelyse krem yeterli olur mu?

benmkilerde yıllardır var 23 yaşındayım daha etek giyemedim :/ çok üzülüyorum bacaklarımın görüntüsü yüzünden:KK43:

ben pjama gydıgımde bacagım gozukcek dıye korkardım ama artık sıkıntım yok şükür deneyin faydsını goreceksınz kızlar ve hepinzden gelsmelerı beklıyorum ıns:KK52:

Teşekkürler cevabınız için. acnelyse kreminden sonra expigmentle kreminide kullanmak gerekir mi yoksa sadece acnelyse krem yeterli olur mu?

rica ederim ben baslarda acnelyse surdum yarım saat sonrada expigmnet 2 3 kez bole tekrrladım snra sadece acnelyse ile devaam ettım ama nemlendırıcı krem kullan mutlaka soyulma asamasında hametan bepantol madecossol gbı urunleri gecms olsun

rica ederim ben baslarda acnelyse surdum yarım saat sonrada expigmnet 2 3 kez bole tekrrladım snra sadece acnelyse ile devaam ettım ama nemlendırıcı krem kullan mutlaka soyulma asamasında hametan bepantol madecossol gbı urunleri gecms olsun

3 gece acnelyse krem sürdükten sonra hemen soyulmalar başlıyomu canım ? soyulmalar başladıktan sonra da kremi kullanmaya devam ettin mi? yani ilk 3 gün kullandıktan sonra nekadar ara verdin ? bepantheni gündüz hergün mü kullanıyosun ?

3 gece acnelyse krem sürdükten sonra hemen soyulmalar başlıyomu canım ? soyulmalar başladıktan sonra da kremi kullanmaya devam ettin mi? yani ilk 3 gün kullandıktan sonra nekadar ara verdin ? bepantheni gündüz hergün mü kullanıyosun ?

tatlım soyulmalar baslıyo evet sen nemlendır bol bol bacaklrını.soyulalar 4 5 gun suruyo o ara acnelyse kullanmıyorum soyulmayalar gecıyo tekrar suruyorum soyulurken bacagında kasıntı oluyo cok kasımamaya bak sakın elını baska yerlere dokundurma cok etkılı bı ılac soylıyım ben yuzume kullanıyorum smdıde yanlslıkla gece goz kapagıma surmusum gozumun ustu soyuldu bı ara :) dkkt edın lutfen

Bephanten plus mu normal mi kullandın?

Soyulurken çok acıyor mu?

Yeni gelen deri kızarmış şekilde mi oluyor?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bide ben koltukaltımda kullanmayı düşünüyorum nası olur sizce? Lütfen acil cevap bekliyorum :S

Canım bide expigment 4% ve expigment %2 diye iki çeşiti var. Hangisini kullandın?

tatlım soyulmalar baslıyo evet sen nemlendır bol bol bacaklrını.soyulalar 4 5 gun suruyo o ara acnelyse kullanmıyorum soyulmayalar gecıyo tekrar suruyorum soyulurken bacagında kasıntı oluyo cok kasımamaya bak sakın elını baska yerlere dokundurma cok etkılı bı ılac soylıyım ben yuzume kullanıyorum smdıde yanlslıkla gece goz kapagıma surmusum gozumun ustu soyuldu bı ara :) dkkt edın lutfen

tamam canım bugündn itibaren kullanmaya başlıcam ve sonuçtan haberdar edicem inş ii olur :) bide bişey daha sorcam sana , sadece lekeli yerlere mi sürüosun yoksa tüm bacağına mı ? hepsine sürmeye gerek yok diye düşünüyorum ama yanlızca lekeli bölgelere sürersem bu seferde ton farkı olur mu kii ?

canım nerdeyse bir haftadır kullanıyorum
tam soyulma olmadı ama derim çok kurudu pul pul oldu
devam ediyim mi soyulana kadar.yoksa ara mı veriyim.
şu lekelerden kurtulsam var ya dua edicem sana :KK31:

tamam canım bugündn itibaren kullanmaya başlıcam ve sonuçtan haberdar edicem inş ii olur :) bide bişey daha sorcam sana , sadece lekeli yerlere mi sürüosun yoksa tüm bacağına mı ? hepsine sürmeye gerek yok diye düşünüyorum ama yanlızca lekeli bölgelere sürersem bu seferde ton farkı olur mu kii ?

bn tum bacagıma uyguladım cnm gayet de guzl oldu şükür yinede sen bılırsın bacaklrının rengı acılıyo tabı bence tum bacagına uygula bsy kaybetmezsın...

tatlım banyoya falan gırdgnde kesele bacaklarını dokulsun ıyıce soyulssn guzlce nemlendr snra tekrr sur lekerın haffleyene kadar devam et derım ıns gecıcek emın ol dualrını alıcam hayırlısyla

Bephanten plus mu normal mi kullandın?

Soyulurken çok acıyor mu?

Yeni gelen deri kızarmış şekilde mi oluyor?

yeni deri once kırmızı gbı gelıo ama ten rengını alıo merak etme krem kullanma asamasında kızarıklık yapıo zaten expigment 4 kullandımkoltuk altı ıcın pek uygun olcagını sanmıyorum cok canın acır derısı ınce sonucta eger karrma varsa lımon kullan derim

Kesinlikle aynı durumdayız pijamam açılmasın diye ben de şekilden şekle giriyorum. Açıklama için çook teşekkür ederim :KK69: , acnelyse hemen çıktım aldım bu akşam kullanmaya başlıyorum umarım sevinçli haberimi paylaşırım sizinle burdan :)

güzel haberlerini beklıyorum inş. siz mutlu olrsanız bole bıseye vesıle oldgm ıcın bende cok mtlu olucam kızlar yazan herkesten haber beklıyorum :KK54:

aaynen canım benim de ikinci kullanışım hiç belirti olmadı :KK43:(

güzel haberlerini beklıyorum inş. siz mutlu olrsanız bole bıseye vesıle oldgm ıcın bende cok mtlu olucam kızlar yazan herkesten haber beklıyorum :KK54:

Yüze uygulama çekiniyorum. Yüzünüzdeki gelişmeleri de yazar mısınız? Güneş lekelerinin gitmesi için uygulama istiyorum ama düzenli kullanamamaktan da, alerji olmasında da korkuyorum açıkcası.

Cnm çok mu az srdun nemlndrdin mi.2 gün değil de 3 gün art arda sur aksmlri sabah yika bklm tenin ilk basta alisana kdr olablr böle şeyler devam etmlsn bnce emin ol gidick leklr ya size bnm bcklrim geçtigi icn ümit omk istedim çok uzluyodum gzl backli baynlri gence ama yilmdim basardim çok sukur

Yüze uygulama çekiniyorum. Yüzünüzdeki gelişmeleri de yazar mısınız? Güneş lekelerinin gitmesi için uygulama istiyorum ama düzenli kullanamamaktan da, alerji olmasında da korkuyorum açıkcası.

Yüzüme uygulmadan önce 1 ay kara kara dsndum snnda krr verdim çok az nohut tanesi kdr tüm yüze yetio 2 gün sr 1 gün dnlndr.smdi arkdslr 2 günde backlrinda soyulma olmadgnj solemis blkide yapi gerckten yyzle bacagin deri yapisi farklı zaten 2 gün surp snc almayan arkdslr 3 gün surup soyulma baslyinca nmlendiricyle ytstrsin soylmalri hffleyince tekrar sursunler.BN mayis 25 e KDE kullnicm bu kremi hlada kullniyorum çok da memunum arkdslr

Yüzüme uygulmadan önce 1 ay kara kara dsndum snnda krr verdim çok az nohut tanesi kdr tüm yüze yetio 2 gün sr 1 gün dnlndr.smdi arkdslr 2 günde backlrinda soyulma olmadgnj solemis blkide yapi gerckten yyzle bacagin deri yapisi farklı zaten 2 gün surp snc almayan arkdslr 3 gün surup soyulma baslyinca nmlendiricyle ytstrsin soylmalri hffleyince tekrar sursunler.BN mayis 25 e KDE kullnicm bu kremi hlada kullniyorum çok da memunum arkdslr

bacaklarıma 3 gün bolca sürdüm acnelyse yi. şimdi bıraktım 2 gündür medicasol ile nemlendiriyorum sabah akşam. ama hiçbir belirti yok canım :/ acaba bu krem bitek sna mı etki edio:) sen 3 gün kullandıkan sonra 4.gün soyulma başladımı yoksa üzerinden 3-4 gün geçtikten sonra mı soyulma başladı ? 3 gün acnelyse yi kullanıp bıraktıktan sonra soyulma başlamadan 4.gün medicasolu kullandınmı tatlım :/ çok mu çabuk sonuç bekliyorum acaba :/ ay ne dertmiş bu böyleeeeee:KK14:

X