Batıklardan kurtuldumm :)

bacaklarıma 3 gün bolca sürdüm acnelyse yi. şimdi bıraktım 2 gündür medicasol ile nemlendiriyorum sabah akşam. ama hiçbir belirti yok canım :/ acaba bu krem bitek sna mı etki edio:) sen 3 gün kullandıkan sonra 4.gün soyulma başladımı yoksa üzerinden 3-4 gün geçtikten sonra mı soyulma başladı ? 3 gün acnelyse yi kullanıp bıraktıktan sonra soyulma başlamadan 4.gün medicasolu kullandınmı tatlım :/ çok mu çabuk sonuç bekliyorum acaba :/ ay ne dertmiş bu böyleeeeee:KK14:

Bnde bi arkdsin onersyle basldm cnm bu kreme herkeste etki edecgne eminim ne kdr suruyosun mesela backlrina bana söyler misn.nemlndriciyi zaten soyulma basldgnda acini alan cbk soyulsun diye kullnydum.kabk lifide al bolca surt bacaklrina batiklri cikrtiyo.bana nasil kullndgni yazsana bi

Bnde bi arkdsin onersyle basldm cnm bu kreme herkeste etki edecgne eminim ne kdr suruyosun mesela backlrina bana söyler misn.nemlndriciyi zaten soyulma basldgnda acini alan cbk soyulsun diye kullnydum.kabk lifide al bolca surt bacaklrina batiklri cikrtiyo.bana nasil kullndgni yazsana bi

canım söylediğin gibi 3 gece acnelyseyi bolca sürdüm . sabahları da yıkadım. soyulma başlamadan 4.gün nemlendirmeye başladım.sanırım burda yanlış yaptım. senin gibi bende 5 seans lazer tedavisi gördüm. eskisi gibi iltihaplanma ve batığım olmuyo. ama bu kalan lekeler canımı çok sıkıyo. bunlar için uğraşıyorum. kabak lifim var tabiki, denemediğim yöntem kalmadığı için :) kabak lifini herzaman kullanayımmı soyulma olmadan da yani? acaba şimdi yine acnelyse ye devam mı etsem :KK43:

canım yaa ben hametan diye bi krem duydum onu aldım bugün bilseydim senin dediğini alırdım sence bu nasıl yoksa seninkilerden mi alsam:26:

hametan acnelyseden sonra,hametan sadece yanmaları geçirir..soyucu olan acnelyse..

bende yapıcam bacaklara hadi hayırlısı..:KK53:

benim bacaklarım soyuluyor
ama çok kuvvetli bir soyulma olmadığı için ara vermeden azar azar sürmeye devam ediyorum expigment ile birlikte.
sabahlarıda bephantene madecassol gibi nemlendirici sürüyorum
soyuldukca lekelerim açılıyor sankii :KK31:
birde soyulma döneminde agda tahriş eder diye jiletle alıyorum bacaklarımı. ağda yaparken yeni batıklar ve sonuç lekeler oluyordu
şimdi yeni batıklarda çıkmıyor
inşalah geçiçek.yalnız sıkılıp bırakmamam lazım.

canım söylediğin gibi 3 gece acnelyseyi bolca sürdüm . sabahları da yıkadım. soyulma başlamadan 4.gün nemlendirmeye başladım.sanırım burda yanlış yaptım. senin gibi bende 5 seans lazer tedavisi gördüm. eskisi gibi iltihaplanma ve batığım olmuyo. ama bu kalan lekeler canımı çok sıkıyo. bunlar için uğraşıyorum. kabak lifim var tabiki, denemediğim yöntem kalmadığı için :) kabak lifini herzaman kullanayımmı soyulma olmadan da yani? acaba şimdi yine acnelyse ye devam mı etsem :KK43:

Evet tatlim bi soyulsun bkle baklm snra nemlndrmeye başla.kesinlikle devam et faydasi olacak bak sabret biraz emi

ama çok kuvvetli bir soyulma olmadığı için ara vermeden azar azar sürmeye devam ediyorum expigment ile birlikte.
birde soyulma döneminde agda tahriş eder diye jiletle alıyorum bacaklarımı. ağda yaparken yeni batıklar ve sonuç lekeler oluyordu
[/QUOT

Ara vermeden surmen sakilcli olblr cnm cnku bu krem her gün kullnlck bi krem dgl CNm.faydadi oluyodr mutlaka lekelr acliyo.dedgn gbi agda tahris eder:KK66:)

kızlar ben tca da uyguladım bacaklarıma ama doanınki değil..oda güzel soyuldu bir defada bile bayağı farketti birde bunu deneyeyim..tca dada sabırlı olmak gerekiyor o pul pul soymuyor daha bütün gibi soyuyor ama kendi haline bırakmak gerekiyor elle müdahalede leke olabiliyor..

ağda sesunun ılık sir ağdası yıllardır yapıyorum ve azalttı bayağı tavsiye edrim:KK49:

kızlar ben tca da uyguladım bacaklarıma ama doanınki değil..oda güzel soyuldu bir defada bile bayağı farketti birde bunu deneyeyim..tca dada sabırlı olmak gerekiyor o pul pul soymuyor daha bütün gibi soyuyor ama kendi haline bırakmak gerekiyor elle müdahalede leke olabiliyor..

kaçlık tca uyguladın canım

Ara vermeden surmen sakilcli olblr cnm cnku bu krem her gün kullnlck bi krem dgl CNm.faydadi oluyodr mutlaka lekelr acliyo.dedgn gbi agda tahris eder:KK66:)

haklısın canım bende birkaç gün ara vermeye karar verdim
sadece expigment süreceğim
sonra acnelyse devam ederim

acnelyse konu sahibi arkadaşında dediği gibi en fazla 3 gün üst üste sürülüyor..her gün kullanılırsa tahriş yapabilir..

ama ben 15 lik tca yı 55 almıştım..

15lik bacaklarda işe yarıyor mu
ben doadan 25lik almayı düşünüyordum

15 lik yüzüme almıştım sonra bacağımada süreyim dedim:26:..bembeyaz yaptı frozen olayı yani..doa kullanmadım o nedenle hiçbir şey söylemem doğru olmaz canım..

15 lik yüzüme almıştım sonra bacağımada süreyim dedim:26:..bembeyaz yaptı frozen olayı yani..doa kullanmadım o nedenle hiçbir şey söylemem doğru olmaz canım..

anladım teşekkür ederim
acnelyse baya azaltacak gibi gözüküyor şu an
kalanlarıda sonbahar girer girmez tca ile halletmeyi düşünüyorum ben.

ama sen baya pahalıya almışsın 15liği

anladım teşekkür ederim
acnelyse baya azaltacak gibi gözüküyor şu an
kalanlarıda sonbahar girer girmez tca ile halletmeyi düşünüyorum ben.

ama sen baya pahalıya almışsın 15liği

canım içinde bayağı var doanınkini biliyorum kullanmadım ama onun şişesi bayağı minikti..aslında bacak için 20lik öneririm ince bir tabaka soyuyor çünki..

Peki cnm bu soyulan yerlerde leke oluşmuyormu tahriş falan,ne kadardır kullanıyorsun,acnlys ve expigmenti karıştırarakmı sürüyorsun..
Batıklar içinde zeytin yağını öneririm ,gözenekleri çok iyi açıyor ve içeride kalanları aldığınızda birdaha oluşmuyor.

X