Battan önce negatif sonra pozitif olabilir mi adet günüm hala olmadım düzenli olurdum

aysah316

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
42
17
30
Merhaba arkadaşlar sat 11 kasım, geçen ay 14. Gün yumurtlama görüp 28. Gün adet olmuştum. Fakat bu ay 30. Günüm ama henüz adet olmadım. Ara ara olan kasık ağrım sızım oluyor.Tuvalete gidiyorum hiç bir şey yok. Geçen ay 28. Gün adet olduğum için bu ay 28 günü bekledim olmayınca ertesi gün 29. Gün gün içerisinde 4 gibi laboquick test yaptım negatif cıktı bugün 30. Gün fakat yine olmadım. Normalde döngüm 30 gündü pekte şaşmaz günüm 30. Gün sabahı adet olurum. Pozitife dönebilir mi acaba yoksa olsa zaten cıkar mıydı çünkü insanlar battan günler önce öğreniyor. Sanırım yok adet olcam ama yine de bir umut insan bekliyor benim gibi batta negatif cıkıp sonrasında pozitifi gören oldu mu acaba. Birde gün içinde yapılan testle sabah ilk idrarla yapılan test çok farkeder mi teşekkür ederim şimdiden 🥹

Merhaba canım bende sendenim ☺️ benimde bat gecikti test yaptım öğlen negatif çıktı. Ovulasyon merak ettim öylesine yaptım kopkoyu çıktı anlamadım valla nolacak bakalım bekliyorum

X