Battaniye yıkama

gzgzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
441
552
33
Arkadaşlar merhaba formu araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım.dert mi derseniz evet benim için şu an büyük dert.10 kg luk çamaşır makinem var yorgan programı da var ama hiç kullanmadım yeni evliyim zaten.makinede battaniye yıkıyor musunuz?makineye zarar veriyor mu?

Bir de rica ediyorum taşınmasın konum.en çok cevap burdan alabiliyoruz 😌

O programların kaç kilo yikayabilecegi kullanma kılavuzunda yazıyor. Mesela pamuklu on kilo, yünlü bir kilo yikayabilirsiniz. Makineyi bozabilirsiniz.
Battaniyeyi buyuk leğen alıp içine koyun, ayaginizla çiğneyin, sonra durulayin.
Pardon battaniye dediğiniz şey pike gibiymis. Ben de pamukluda yıkıyorum

Çok teşekkür ederim bende atıcam birazdan sağolun valla cesaret verdiniz 🙈😊😊

Arkadaşlar merhaba formu araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım.dert mi derseniz evet benim için şu an büyük dert.10 kg luk çamaşır makinem var yorgan programı da var ama hiç kullanmadım yeni evliyim zaten.makinede battaniye yıkıyor musunuz?makineye zarar veriyor mu?
7 kiloluk makinemde yün battaniye yıkadım. Ne olduğunu sorma söylemem. Eşimede söylemedim ne oldu dediğinde :KK53:

Canım ben çift kişilik yorgan ve battaniyelerim dahil yıkıyorum hiçbir sorun yaşamadım.. Yorgan programında yorgan yıkıyorum battaniyelerim de kendim ayarlayıp yıkıyorum 40 Derecede kısa programda yıkıyorum.. Ama yorganların el yapması yün yorgan falansa koyma sakın onlar ağır oluyor makineyi bozar..

X