Battaniye yıkama

Arkadaşlar merhaba formu araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım.dert mi derseniz evet benim için şu an büyük dert.10 kg luk çamaşır makinem var yorgan programı da var ama hiç kullanmadım yeni evliyim zaten.makinede battaniye yıkıyor musunuz?makineye zarar veriyor mu?
Ben yikiyoeum 2 ayda bir hic bise olmuyo ama tuylu deil benimki sade yani battaniye bolumunede atmam 1bucuk saatlik yikamaya alirim birde ütülü yerine alirim yikanir cikar mis gibi bide yumus koyunca ortaligi kokusu sarar 🤗

Canım ben çift kişilik yorgan ve battaniyelerim dahil yıkıyorum hiçbir sorun yaşamadım.. Yorgan programında yorgan yıkıyorum battaniyelerim de kendim ayarlayıp yıkıyorum 40 Derecede kısa programda yıkıyorum.. Ama yorganların el yapması yün yorgan falansa koyma sakın onlar ağır oluyor makineyi bozar..
Çok teşekkür ederim yok yün değil elyaf yorgan kullanıyorum battaniyelerim de örme battaniye

Ben yikiyoeum 2 ayda bir hic bise olmuyo ama tuylu deil benimki sade yani battaniye bolumunede atmam 1bucuk saatlik yikamaya alirim birde ütülü yerine alirim yikanir cikar mis gibi bide yumus koyunca ortaligi kokusu sarar 🤗
Çok teşekkür ederim ohhh kokusu buraya kadar geldi 🤩

Zaten beyazlar dışında herşeyi 30 derecede yıkıyorum.ahhh ne zormuş bu işler ☹ 😂
E kolay değil tabi 😊 Ama bazı kirler falan da 30 derecede çıkmaz ki yaaa.. 30 derece beni tatmin etmiyor 😂.. Bu arada ilk evlendiğim zamanlarda bütün nevresimlerin doğru düzgün kullanmadan tabiri caizse içine ettim yani renkleri falan kalmadı yüksek derecelerde yıkadım hep bi de kısa program seçeneği var onu seçmek lazım ben sonradan keşfettim işte onu 2.5 saat makşna çalışıyordu resmen yaaa.. Mahvettim işte nevresimleri.. Ama zamanla öğreniyor insan bacım harbiden zor bu işler... 😂

E kolay değil tabi 😊 Ama bazı kirler falan da 30 derecede çıkmaz ki yaaa.. 30 derece beni tatmin etmiyor 😂.. Bu arada ilk evlendiğim zamanlarda bütün nevresimlerin doğru düzgün kullanmadan tabiri caizse içine ettim yani renkleri falan kalmadı yüksek derecelerde yıkadım hep bi de kısa program seçeneği var onu seçmek lazım ben sonradan keşfettim işte onu 2.5 saat makşna çalışıyordu resmen yaaa.. Mahvettim işte nevresimleri.. Ama zamanla öğreniyor insan bacım harbiden zor bu işler... 😂
Aslında beni de tatmin etmiyor ama cicilerimi mahvetmemek için tutuyorum kendimi 😂 lekeler için ayrı deterjanlar kullanıyorum yıkama öncesi 🙈 programın saatinede bakıyorum çok uzun programa atmıyorum.ben yine iyiymişim ama ya 😂😂

X