Bayanlar acil yardım edermisiniz

aycademiriniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
5
-2
25
Merhaba Bir tane kız arkadaşım var Kendisi 17 yaşında kendisi regl olunca hormon bozukluğu olduğundan çok kan geliyor mastürbasyon yaparak kendini bozmuş Ailesi de Hormon bozukluğundan dolayı Hastaneden randevu almış kız korkuyor ne yapması lazım hastanede bir tek kan alacaklarmış kız olup olmadığı belli olur mu sizce acil yardım

Merhaba Bir tane kız arkadaşım var Kendisi 17 yaşında kendisi regl olunca hormon bozukluğu olduğundan çok kan geliyor mastürbasyon yaparak kendini bozmuş Ailesi de Hormon bozukluğundan dolayı Hastaneden randevu almış kız korkuyor ne yapması lazım hastanede bir tek kan alacaklarmış kız olup olmadığı belli olur mu sizce acil yardım
Sence belli olur mu?

Kanı kolundan alacaklarına göre belli olmaz🤣

Belli olur. Geçmiş olsun. 😒

“kanka bende hormon bozukluğu var çok kan geliyor, ben mastürbasyon yaparken gel bozul çok kana karış, şimdi annemler beni hastaneye götürecek kolumdan kan alacaklar kukum kanda gözükür mü sen kk’dan bir üyelik al da sor ben çok merak ediyorum ama ben almış olmayım üyeliği”

bacım bu kadar mı denk gördün buradakilerin zekasını kendininkine

Dalga mı geçiyorsunuz? Aman bıktım bu ülkenin eğitim seviyesinden cinsellik eğitimi verilmeli net. ! Korunma yöntemleri de herşey açıklanmalı bir anket yapılmıştı cinsellik ile alakalı o zamanlar bile gülüp dalga geçmişlerdi böyle de ciddiyet sıfır ve ayıp olarak bakılıyor.

X