Bayanlar için Parfüm önerileriniz

Hadi Kizlar Parfümleirnizi Yazinn.benden Başka Kokosh Yok Galiba

ben de geldim canım:)
Yardley'in Rose parfümüne bayılıyorum ben. Hafif gül ve pudra kokusu var. 2 yıldır vazgeçilmezim diyebilirim. Üstelik o kadar kalıcı ki. fiyatı 20 lira civarlarında hem de! Gratislerde var. Gidip bi koklayın derim :KK66:

Hayatım boyunca bittikçe alacağım tek parfüm olan Lancome La Vie Est Belle EDPyi öneriyorum^^

Hayatım boyunca bittikçe alacağım tek parfüm olan Lancome La Vie Est Belle EDPyi öneriyorum^^

Ilk ciktiginda hic beyenmedigim bir koku bu, kendi kendime sorup durdum bunun neresini begeniyorlar diye :) Testerini kullandiktan sonra fiktirim degisti gercekten güzel bir koku birazda agir gerci ben suan parfümlü vücüt kremini kullaniyorum. Sabahtan beri burnuma o harika koku geliyor :)

Ilk ciktiginda hic beyenmedigim bir koku bu, kendi kendime sorup durdum bunun neresini begeniyorlar diye :) Testerini kullandiktan sonra fiktirim degisti gercekten güzel bir koku birazda agir gerci ben suan parfümlü vücüt kremini kullaniyorum. Sabahtan beri burnuma o harika koku geliyor :)
Bende ilk çıktığında hiç beğenmemiştim.
Ama şimdi asla değiştirmeyeceğim tek kokum oldu:)

Mrb kızlar ben avondan far away ve incandence kokularini yıllardır kullanıyorum çokta memnunum ama sıkıldım aynı kokulardan :KK43: Bana bu kokulara benzer tavsiye edebileceğiniz parfumler varmı? Soyle geçtiğim yerde kalsın herkes sorun adını falan :)

Mrb kızlar ben avondan far away ve incandence kokularini yıllardır kullanıyorum çokta memnunum ama sıkıldım aynı kokulardan :KK43: Bana bu kokulara benzer tavsiye edebileceğiniz parfumler varmı? Soyle geçtiğim yerde kalsın herkes sorun adını falan :)
Burberry Weekend canım herkes sorar adını :)

nedense çoğu kişinin güzel dediği kokular benim midemi bulandırıyor :KK43: flowerbomb, la vie est belle, 212 sexy, lady million. hep denedim ama bitiremedim midem bulandı. naomi campbell güzel, light blue güzel, britney spears güzel

ben su an aksamlari dior addict kullaniorum reformule oldugu icin artik cok yogun gelmio bana bide cok tenim her parfumu tutmuo kullanabilirim ama iste testerini aricam bukucam baska magazalarda ysl cinema kullandinmi peki hic onunda testeri yoktu

Merhaba;

Ysl Cinema kullandım bir süre açıkçası bana çok çarpıcı bir koku gibi gelmedi bilindik bir koku bazı yorumlarda kalıcı süper vs tarzı yorumlarda okudum tabi kişiye ve zevke göre değişir ama öle çokta kalıcı vurucu bir parfüm değil bence.
Kalıcılık sorunu bende yaşıyorum ve şuana kadar kullandığım en dayanıklı parfüm addict oldu bende de diyebilirim
Birde Thierry Mugler Alienı (mor şişe) dene derim oda fena değil
Calvin Clein europa- Lancome Miracle-Chloe classic de iyidir

Bugün Watsonsta bir parfüm denedim. Adı Reve de varens idi sanırım. Pembe bi şişesi var... Kokusu ilk sıkıldığında bana aynı Lancome La vie est belleyi hatırlattı. Ama kalıcılığı çok az 1 saat içinde yok oldu.
Ama fiyatı 23 tl gibi bişeydi indirimde.

victoria's secretin eau so sexy parfümünü denedikten sonra diğer parfümlere olan ilgim azaldı diyebilirim :)

X