Bayanlar için Parfüm önerileriniz

güle güle kullan canım çok şanslısın cidden bana 2 seferdir biraz geçmiş tarihli çıktığı için üzülmüştüm ama yinede hızlıaldan şaşmam hiçbir zaman ordan almaya devam edeceğim hatta bugün yine bakmıştım neler alabilirim diye,bu arada nasılmış parfümler beklediğin gibi çıktılar mı,kokuları biraz bahsetsene canım merak ettim

Teşekkürler canım. Mizu ve misspera gibi güvenilir bir siteymiş. Ben de onaylıyorum bu durumu.
Jpg zaten bildiğim bir kokuydu. Çok seviyorum.
Omnia amethyste parfümüne de bayıldım tek kelimeyle. Çok güzel kokuyor. Temiz kokulardan. Bu kadar beğeneceğimi düşünmezdim.

Hiç koklamadan omnia amethyste aldım netten. Heyecanlıyım. :KK69::KK6:
Sürpriz olacak bana.
Çok iyi yorumlar gördüm.
Genellikle hep ne kadar zarif, klas ve şık olduğundan bahsedilmiş. Bolca fresh sıfatı telaffuz edilmiş.
Aynı zamanda tatlı da demişler. Bakalım nasıl çıkacak. Bir de ilk notaların ağır oluğu ama birkaç dakikaya kadar çok güzelleştiği, yumuşacık ve çok kalıcı olduğu ifade edilmiş.
Merakla bekliyorum. Bvlgari'ye güveniyorum.
bvlgari'de o seriden indian garnet'i seviyorum ben de. kokladın mı hiç? seviyorum ama bi kullanan da internette yorum da görmedim, bi ben mi seviyorum acaba diyorum. :KK70:

bvlgari'de o seriden indian garnet'i seviyorum ben de. kokladın mı hiç? seviyorum ama bi kullanan da internette yorum da görmedim, bi ben mi seviyorum acaba diyorum. :KK70:

Bilmiyorum hiç. Portakallı, mandalinalı ve odunsu notaları olan bir kokuymuş.
Almayı hiç düşünmedim. Ama hoştur sanırım. =)

Teşekkürler canım. Mizu ve misspera gibi güvenilir bir siteymiş. Ben de onaylıyorum bu durumu.
Jpg zaten bildiğim bir kokuydu. Çok seviyorum.
Omnia amethyste parfümüne de bayıldım tek kelimeyle. Çok güzel kokuyor. Temiz kokulardan. Bu kadar beğeneceğimi düşünmezdim.
Evet canım jpg.klasik güzel bi koku gerçektende hatta bugün orjinalinide denemiştim ben dp dekini kullanıyorum epey benzetmişler bence,bvlgarininde kokuları hoştur zaten canım hızlıal güvenilir bi site ben biçok şey aldım hatta cep tlf.nu bile ama bu sefer mizudan almayı düşünüyorum sen aldınmı hiç mizudan bi sorun çıkmaz değilmi canım parfümler orjinal sanırım

Evet canım jpg.klasik güzel bi koku gerçektende hatta bugün orjinalinide denemiştim ben dp dekini kullanıyorum epey benzetmişler bence,bvlgarininde kokuları hoştur zaten canım hızlıal güvenilir bi site ben biçok şey aldım hatta cep tlf.nu bile ama bu sefer mizudan almayı düşünüyorum sen aldınmı hiç mizudan bi sorun çıkmaz değilmi canım parfümler orjinal sanırım
Mizuda güvenilir merak etme canım.. Ben hep ordan alıyorum.

Mizuya sonuna kadar güvenebilirsin. Orijinal tabii ki. 2-3 kez aldım oradan parfüm. En son da pink sugar sipariş ettim gittigidiyor.com'dan. %97 olumlu puan alan bir satıcıdan aldım.
Her yerde yoktu. Uygun fiyatlı neresiyse oraya yöneliyorum.

Mizuda güvenilir merak etme canım.. Ben hep ordan alıyorum.
Mizuya sonuna kadar güvenebilirsin. Orijinal tabii ki. 2-3 kez aldım oradan parfüm. En son da pink sugar sipariş ettim gittigidiyor.com'dan. %97 olumlu puan alan bir satıcıdan aldım.
Her yerde yoktu. Uygun fiyatlı neresiyse oraya yöneliyorum.
Tmm.kızlar size güveniyorum zaten sipariş vereceğim

Canım Givenchy Ange Ou Demon Le Secret denedin mi? O da freshmiş. Nasıl sence denediysen?
Evet onuda denedim fresh, meyveli tatlı bir koku. Güzel bence yani herkesin beğeneceği tarzda risksiz bir koku.
Bizde edtsi de edpsi de var.. Pek kullanmıyoruz annemle tarzımıza uyuşmadıgı icin. Ama güzeller yanı:)

Siz değerli parfümseverlere bir önerim daha var.

Just Cavalli Gold

Çok ama çok güzel , oldukça kadınsı bir sonbahar-kış kokusu.

Notaları süper : fındık, marşmellov, deri, gül ağacı, süsen kökü, yasemin ve mandalina

Fırsatını bulduğunuzda denemelisiniz. =) Tatlı ve odunsu bir koku. Mis gibi. =)
Fiyat olarak en uygun 160 civarı sanırım nette. =)

Just-Cavalli-Just-Gold-Eau-De-Parfum-for-Her-Review.jpg

Just Cavalli Gold

Notaları süper : fındık, marşmellov, deri, gül ağacı, süsen kökü, yasemin ve mandalina

bunun pembe olanı da bir harika denemediyseniz onu da deneyin kızlar..

Just Cavalli Gold

Gecen sene bu parfümü önermiştim burda :))
Cook güzel bir koku şekerli fındık gibi kokuyor :KK70: Bende var bayılıyorum..

Gecen sene bu parfümü önermiştim burda :))
Cook güzel bir koku şekerli fındık gibi kokuyor :KK70: Bende var bayılıyorum..

Aaa öyle mi =) ben kaçırmışım ya da unutmuşum senin paylaşımını.
Fındık notasını ben alamadım pek. En baskın olan o halbuki. Daha odunsu, tatlı geliyor bana. Hiç fındıklı şeker gibi gelmiyor. =) iyi ki de öyle algılamıyorum çünkü fındık aroması içeren yiyecek içecek kokularını hiç sevmiyorum.
Ama bu parfüm aşırı güzel. :anneadayı:

Aaa öyle mi =) ben kaçırmışım ya da unutmuşum senin paylaşımını.
Fındık notasını ben alamadım pek. En baskın olan o halbuki. Daha odunsu, tatlı geliyor bana. Hiç fındıklı şeker gibi gelmiyor. =) iyi ki de öyle algılamıyorum çünkü fındık aroması içeren yiyecek içecek kokularını hiç sevmiyorum.
Ama bu parfüm aşırı güzel. :anneadayı:

Bende fındık aromasına bayılırım :KK53: bu arada geldi mi pink sugarın

X