Bayanlar için Parfüm önerileriniz

kesinlikle haklısın canım bugün dahada hoşuma gitti iyiki almışıma.s.

nd.860.jpg

avon surrender çok güzel bi koku ve şu ara kullandığım küçük kız çocukları için üretilen rainbow (pembesi)süper tatlı bi koku opuyorumnanaktan

marc jacobs lolaaaaaaaaaaaaaa.innaılmaz bir koku,süper kalıcı...şişesi gibi kendide muhteşem.deneyin bana teşekür edeceksiniz :KK66:

escada magnetizm ve givency very irrestible. tavsiye ederim hafif ve çiçeksi kokular.

baharatlı ve kişiliği olan çok farklı bir parfüm öneriyorum size,adını çok az kişinin duyduğuna eminim...

Tom Ford Black Orchid ....

2 senedir kullanıyorum ve hayatımda böyle bir koku duymadım, tam bir afrodizyak !

not: her yerde bulamazsınız ve sahip olmak isteyenler hatırı sayılır miktarda bir paradan vazgeçmek zorundadır.ve yine dikkat edilmesi gereken bir nokta,mutlaka teninizde deneyip almanız gerektiği,çünkü siz de koklayınca göreceksiniz ki çok farklı...çok çok...
,

Escada Magnetizm çok güzel bir kış kokusu tam bir oriantal koku ailesinden içinde ananas, böğürtlen ,manolya, zambak, frezya, yasemin, gül, sandal ağacı, tarcın, paçuli, amber, misk, asbelnt, karamel, vetier, vanilya var çok kalıcı ve yıkansanızda çıkmayan bir koku.bayanssulusmileyıkansanızda çıkmayan bir diğer koku ve magnetizme benzeyen yine oriantal koku ailesinden olan Chopard Wish var çok fark edilen bebeksi boğmayan ama çok kalıcı bir koku tavsiye ederim ikiside tam bir kış kokusu.bayanssulusmile

buarada kızlar naomi campbellın kokusu nasıl kullanan var mı kalıcı bir kokumu?:uhm:

little black dresszemuszemus
mükemmel ya sıktıkça sıkasım geliyo çok güzel kokusu var..tavsiye ederim.13 tlye almıştım avondan,indirimdeydi yani..
keşke bi tane daha alsaydım.neyse

gucci2.jpg

tavsiye ederim cok güzel gucci eau de parfüm 2 yerimseniben

dkny be delicious lezzetli kokmak böyle bişey parfümümmm :asigim:
156027_fpx.tif

vazgeçilmezim christian dior - miss dior cherie

avonda kullanıyorum aynı zamanda .Today -tereselli -far away

DKNY be delicious çoook güzell :):)
ama ondan da güzel chanel coco var
hiçbir kokuya değişmem :KK70:

Jean Paul Gaultier
Burberry Britain classic
D&G Cicily bunlar aklıma geldi

bu arada delicious ilgimi çekti bulursam deneyeceğim:)

X