Bayanlar için Parfüm önerileriniz

escada magnetism, jil sunder sun, gloria cacharel,emporio armani ve armani she bunlar en severek kullandığım parfümlerdi..

dün euphoria aldım türkiyede 250 küsür fiyatı var ben 80 liraya 100ml aldım yurtdışından bir siteden isteyene özelden adresini atabilirim kargo parasıda almıyolar 15 günde elinizde sositososito ay ne güzel bi koku o ya sıktıkça sıkasım geliyo. ben çok hafif buldum euphoria yı gerçi .wish- organza- bulgari yasmin noir seven biri olarak gece için çok hafif geldi bana.Bi de doldurma parfüm olarak (orjinali 2002 den beri üretilmiyo) escada collection çok severim gerçekten bir çok orjinal parfümden bile kalıcı.ORGANZA ve WISH üzerine kalıcılıkta tanımam.

evet wish ve organza kıyafetler yıkanana kadar bir kez sıksanız bile kalmaya devam ediyor.

bence önemli olan farfümlerin teninizle ne derece uyumlu olduğudur:)) bayanların en çok düştüğü yanlış ise birinde kokuyu duyup gidip almaları:SS ama ten farklı denen bişey varr buna hiç dikkat etmiyolar bende avonun parfümlerini kullanıyorum kışın rage gold ve surrender yazın ise perceive ve blue rush kullanmaktayım.özellikle rage gold sıktığımda herkes parfümün kokusuna bayılıyor tüm arkadaşlarım(kıskançlıklarından) aynı parfümleri alıyor ama onlarda öyle güsel kokmuyorrr ki:)) hatta birinde iğrenç kokuyor diyorumki ben bu parfümümü kullanıyorum acaba:) demem oki markası ne olursa olsun herkes kendi ten rengine ve cilt tipine göre bir parfüm seçsin.

küçük bir uyarı:sürekli aynı parfümüde kullanmayın arasıra değişiklik güseldir:)))

dior.jpg

arkadaşlar buğday tene giden yaz kokularından söyleyebilirmisiniz hatta bir tane değil bikaç tane söylerseniz sevinirim..söylediklerinizi denerim seçim şansım fazla olur ben be delicious aldım açık.beğenmedim sonradan ya da gitmedi tenime

Merhaba arkadaşlar,

parfüm almayı düşünüyorum farklı, kalıcı, çekici koku arıyorum.

En son noa ve escada - magnetism kullandım bitmek üzere ikiside. bayanssulusmile

tavsiye istiyorum... zemuszemus

Armani - Mania veyahut Armani - Black Code. Kesinlikle tavsiye ederim. zemuszemus

dolce gabbananın son parfümü diyorum sengözlerimebaksanab kullanıyorm cokta memnunun hatta bıtmek uzere benımkıde tekrar alıcam... bihterin kullandıgı parfumm:hulya:

valentino süper bişey arkadaşlar siyah dantelli bi şişesi var süüperrrr
bide loliita lift şekerli kokularrr

ya kızlar bende yıllardır yazın ralph lauren kışında chanel kullanıyorum ama artık sıkıldım yeni parfümler almak istiyorum tavsiyeniz varmı acaba bi ara burbeery kullllandım ama baharat kokularını sevmiyorum çiçek ve fresh kokular önerrmisiniz

Lolita Lempicka...

Tek ve vazgeçilmez parfümüm,

Çiçek şeklinde şişesiyle,sadece bir kez sıkmanız yeterli,

Çok güzel bir koku...

ya kızlar bende yıllardır yazın ralph lauren kışında chanel kullanıyorum ama artık sıkıldım yeni parfümler almak istiyorum tavsiyeniz varmı acaba bi ara burbeery kullllandım ama baharat kokularını sevmiyorum çiçek ve fresh kokular önerrmisiniz

canim baharatli sevmiosan cicekk fresh olarak bende uzun sure kullandigim kenzo dete oneririm bi testerden denemelisin once derimm hem halici hem hafif

X