Bayanlara öğütler

Yazılanların bi kaç tanesi dışında katılmıyorum..

Erkek milletine öyle hatun yaramaz bi kere..Onlara bağıran çağıran kızan tepki veren kadınlar lazım..Öyle iyilik meleği halinizi gördükçe eziyolar..Walla benden demesi..

Valla ne yalan söyliim hepsini okuyamadım..ben bunların hepsini okuyupta uyguladıktan sonra bi anlamı kalmaz zaten içimden gelerek yapmam lazım.. :)

selam.tavsiyelerin için çok teşekkürlerr,ama neden hep fedakarlık kadınlara düşerrr,erkeklerde yapsın fedakarlık...

:eek:lmaz:Offff!!!! Okurken bile fenalık geldi.Herşey iyi hoş da biz de insanız.Akşama kadar kimimiz işte kimimiz evde işlerle, çocuklarla uğraşıp duruyoruz zaten.Unutmamak lazım ki herşey karşılıklıdır.Eğer karşında anlayışlı bir koca varsa bunlar zaten kendiliğinden gelir.Yok eğer orda senin bütün gün temizlik yapıp bitap düşmüş halini görmesine rağmen bacaklarını uzatmış, sigarasını savura savura içip küllerini yere döküyorsa hiç kusura bakmasın valla.Bu arada başlığı erkeklerden bayanlara öğütler olarak değiştirmek lazım!kaydirigubbakcemile3

Var mı böyle bi köle izaura pardon eş??? kaydirigubbakcemile3 önce erkekler yapsın bakalım inceliklerini göstersinler, eşlerini düşünsünler, azcık yardımcı olsunlar her şeyin bayana düştüğü şu dünyada, hele de çalışan bayanlar için..her şey karşılıklıdır. bi adam külünü on kere halıya dökecek ben de sesimi çıkarmayacağım??? oldu. tvlerde dergilerde kadınlara bakacak ben de görmezden gelcem??? başka. :kahve: tv izlerken o ,dır dır etmicem??? acaba neden DIR DIR ediyoruzşakkıdı..ve dır dır nedir yahu??? konuşmak desek ya da sohbet.. dır dır hoş olmamış, yazan bi bayansa bu kendine de hakarettir bence..
demem o ki karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde olamldır her şey eşit değiliz her konuda erkeklerle ok ama eşit olacağımız konular vardır, ve kimse kimsenin kölesi değidlir! ne erkekler bayanların ne de bayanlar erkeklerin:lepi:...sevgilerleeeeee

okurken banada fenalık geldi valla bu ne ya tekmil verir gibi.hem yazılış üslubu da hiç hoş değil sanki bu yazıyı bi erkek yazmış.bazılarını ben zaten yapıyorum,güler yüzle karşılamak,alışveriş konusu,hesabını bilmek gibi oyüzden benim bu yazıdan örnek alacağım bir konu yok.çünkü ben nerde nasıl davranacağımı iyi biliyorum.ayrıca herşey karşılıklıdır.yinede arkadaşıma yazısından dolayı teşekür ederim.

gercekten guzel.. :nazar: ama kafama bısey takıldı ben bunların hepsını yapacagım kı zaten bı cogunu yapıyorum .. :lepi: ama ben bunları yaparken benım adam ne yapacak.. CADIARZU ben boyle karsısında el pence dıvan dururken o sultanlar gıbı yayılırsa kötükedihüso fena halde bozulurum.. :1closedeyes: bu onerıler ters teper sonra.. sengözlerimebaksanab

bu tavsiyeler iyi güzel tavsiyeler de bunalmış bir erkeğin kaleminden çıkmış olduğu bariz. amacını aşmış bazen. tek taraflı istekler. hakeden saygıyı da sevgiyi de görür zaten. benim bunları söyleyen erkeğe tek cevabım var

oldu gözlerim doldu, başka isteğin
:eek:

kızlar bunu yazan ancak bir erkek olabilir başka lafa ne hacet herşey karşılıklıdır arkadaşım oh ne ala ben yapcam şımartacam adamı oda bana ne hediye alcak ne bişi yapcak herşeyi ben yapcam öle bi hatun bulursanız banada haber edinde kaynıma aliim barii ne bu be kölemi bunu yapan varmı

süper bir yazı olmuş aynen beni tarif etmiş arkadaş, malesef hepsini yapıyorum:) ellerinize sağlık.

ya arkadaşlar düşünüyorum da ben mi beceriksizim acaba diye.
sabah 6 da kalkıyorum.çünkü benim cüvcümüm erkenden uyanır.
kahvaltı hazırlarım
cüvcüvün altını üstünü değiştirir mamasını yedirir
kendim de giyinir evden çıkarım eşimle
bu arada çıkış saatimiz 08:15 ya da 08:20
eşim 08:00 de kalkar yani bana yardımı olmaz.
çocuğumuza annem bakıyor o benim için büyük bir şans
ayrıca annem günlük ev işlerini yemeği filan da yapar
bana kalan eve gidince çocuğumla ilgilenmek
ütü yapmak
evi toparlamak
sofra kurup kaldırmak
çocuğum çok hareketli hem de çooook
beni resmen koşmuşum gibi nefes nefese bırakıyor
koştuğum doğru arkasından yeni yürüyor pardon koşuyo daha doğru
gece 24:00 civarında da yatıyorum gece kalkmalarımı saymıyorum
şimdi ben yatağı resmen öpüyorum tabiri caizse
sormak istiyorum bu yazıyı yazan beyine ben bunları hangi ara yapayım
kendim ayağımı uzatıp iki dakika oturmuyorum. ben insan değil miyim
kaldı ki bu sitede bazı arkadaşlar benden kat kat daha yoğundurlar
el insaf diyorum.:1ninca:

bunu bi kadının yazmış olduğuna inanmıyorum
hep biz değil birazda onlar fedakarlık yapacak
biz onların kölesi değil eşleriyiz

walla burdakilerin tamda tersini yapıyorum gayette iyiyiz çok şükür...
bu köle olma kavraı biraz göreceli eşler başta nasıl anlaşırlarsa öyle gider ataerkil bir ailede yetişmiş bir erkeği ancak çok işveli ve sabırlı kadınlar yavaş yavaş yola getirir...bende öyle bir kabiliyet yok allahtan gerekte kalmadı...
eşim evde iki erkek kardeş anneleri hepsinin eline birer bez vermiş zamanında...
şimdide benim eşim oadar yardım ederki benden daha titizdir hastalık derecesinde değil ama ben biraz rahat büyüdüm her şeyi annem yapardı...
o ise öyle yetişmemiş
sabah kalkar bütün camları açar evi havalandırır kahvaltı hazırlar ben hemen yiyemediğim için bana tost yapar iş yerinde yemem için...hafta sonları evi temizler siler süpürür benim gözüme batmaz tozlar o burası çok toz olmuş der alır eline bezi iki dakkada pırıl pırıl yapar...
hafta sonu sabunlu bezle koltukları sildi yaaa...
ben onun bu halini seviyorum valllaaa.herkese nasip etsin allah..hee siz çocuklarınızı böyle yetiştirmeyin ama gelinler sefa sürmesin :))))
topa tutarlar şimdi beni şaka yapıyorum aynı böyle yetiştirin...

oldu canım bunların hepsini yapmak için melekkkk olmak gerek, bende o kadar melek değilim :-) o yapsın böyle..... bende bildiğim gibi :-)

X