Bayanlara öğütler

bunları biz bayanlar yapıyorken onlar nasıl yapıcaklar yani neden hep bayan çaba gösterir onlar değerlide biz okadar değersizmiyiz ya.........

walla burdakilerin tamda tersini yapıyorum gayette iyiyiz çok şükür...
bu köle olma kavraı biraz göreceli eşler başta nasıl anlaşırlarsa öyle gider ataerkil bir ailede yetişmiş bir erkeği ancak çok işveli ve sabırlı kadınlar yavaş yavaş yola getirir...bende öyle bir kabiliyet yok allahtan gerekte kalmadı...
eşim evde iki erkek kardeş anneleri hepsinin eline birer bez vermiş zamanında...
şimdide benim eşim oadar yardım ederki benden daha titizdir hastalık derecesinde değil ama ben biraz rahat büyüdüm her şeyi annem yapardı...
o ise öyle yetişmemiş
sabah kalkar bütün camları açar evi havalandırır kahvaltı hazırlar ben hemen yiyemediğim için bana tost yapar iş yerinde yemem için...hafta sonları evi temizler siler süpürür benim gözüme batmaz tozlar o burası çok toz olmuş der alır eline bezi iki dakkada pırıl pırıl yapar...
hafta sonu sabunlu bezle koltukları sildi yaaa...
ben onun bu halini seviyorum valllaaa.herkese nasip etsin allah..hee siz çocuklarınızı böyle yetiştirmeyin ama gelinler sefa sürmesin :))))
topa tutarlar şimdi beni şaka yapıyorum aynı böyle yetiştirin...

Çok ballısın,maşallah.Takdir ettim doğrusu eşini.Eşini gerçekten seven kişi,eşine yardım eder.Benim dedemde (annemin babası) böyleydi,elinden her iş gelirdi,ananemin saçını boyamaya kadar.Ama babam da tam tersi,bir yumurta bile kırıp pişiremez.

İlginç maçları ben izlerim
dikkatimi dağıtırsa ben kızarım
işten arayıp ne pişireyim diye ben sorarım
o da buna kızar
şaşırdım

herşey karşılıklı olmalı,, bu öneriler biraz fazla olmuş :eek:lmaz:..uygulanabilir olanları var elbette, ama onları bile sürekli kılan karşı taraftan görülen sevgi, saygıdır.. eşimi seviyorum :asigim:

ben sanirim yapabiliyorum bunlari ama esimde bana cok yardimci oluyor sacimin fönüne kadar ceker benim kocisim...seni cok cok cok seviyorum askim.....

Başka var mı?bence bunları yaparsak da karşılığını almalıyız..onlardan aynısı yoksa asla yapılmaz..

güzel hoş tavsiyeler de bazılarının abartıldığını düşünüyorum . contayı da siz değiştirincanım ne olacak gibi:)

bu anlayışta olanlar kocaya hizmet için yaratılmış köleleler heralde o dışarda çalışıyosa bende evde çalışıyorum....tamm bakmlı hos anlayıslı olmak amennada ..bazıları abartlmş beklentıler..kumanda onda olcak pufff ....

bu tavsiyeler iyi güzel tavsiyeler de bunalmış bir erkeğin kaleminden çıkmış olduğu bariz. amacını aşmış bazen. tek taraflı istekler. hakeden saygıyı da sevgiyi de görür zaten. benim bunları söyleyen erkeğe tek cevabım var

oldu gözlerim doldu, başka isteğin
:eek:

aynen ya :lepi:

bencede bunların hepsını yapsakda erkekler allah razı olsun demezler daha çok ilgi isterler herşey karşılıklı

walla isterseniz adama beni kadrolu kölen olarak kabul et deyin yok demez, ama erkek milleti kadar nankör, bencil, duygusuz, insafsız mahluk da bu dünyada yok. kızlar kızlar kendinize gelin, herşey karşılıklı alıyorsanız verin yoksa tükenirsiniz. walla sizi bilmem ama benim kocam tam dayaklık, onu allaha havale ediyorum

Hic gulecegim yoktu....ben bunlarin cogunu yaptim,sonuc mu nedir? Adama rahat o kadar batti ki baska ciceklere heveslendi... ben de pasapotunu verdim,yolladim...kötükedihüso

Ohooooo.....Bunların yarısının yarısını yapan kadın yandı demektir.Kendini bu kadar paspas eden kadın ya kıymet görmez,ya da "salak" damgası yediğinden bir an evvel aldatılır.Yarısına kadar bile okuyamadım yahu...Bunları uygulayanlar değer görüyor mu çok merak ediyorum doğrusu...

Ohooooo.....Bunların yarısının yarısını yapan kadın yandı demektir.Kendini bu kadar paspas eden kadın ya kıymet görmez,ya da "salak" damgası yediğinden bir an evvel aldatılır.Yarısına kadar bile okuyamadım yahu...Bunları uygulayanlar değer görüyor mu çok merak ediyorum doğrusu...
çok haklsın salak damgası yemedim ama değer görmediğim su götürmez bi gerçek yada bana öyle geliyo:ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile3 burda yazan maddelerin çoğunu hatta neredeyse hepsini uyguluyorum ama bir hata yapsam "ammaaan bikerede benim istediğim olsun" desem dünyanın en kötü eşi ben oluyorum valla artık bende kafama göre takılıcam ne kadar ekmek o kadar köfte kötükedihüso

ben bu kadr sessiz kalacak ve sabırlı bir eş olamayacağım.. pardon:nazar:

bunların hepsını yapıyorum.
2 tanesi hariç
eşiniz bayan arkadaslarıyla iş yemegıne cıkıknca kıskanmayın.KISKANIRIM BENN
SABAHLARI KAHVALTI HAZIRLAYIN,GULER YUZLE UGURLAYIN=KAHVALTI YEMEDIGI ICIN HAZIRLAMIYORUM YENI KALKINCA ISTEMIYOR.
TABIKI GULERYUZLE UGURLUYORUM...
GERI KALAN HEPSINI YAPIYORUM INANIN.
MUTLUMUYUM.ÇOK ŞUKUR MUTLUYUMMMMM.RABBIM DE BOZMASIN...,
EŞİME GELINCE ALLAH RAZI OLSUN.USTUME TITRER.BIR DEDIGIMI 2 ETMEZ.YANIMDAN AYRILMAZ.ARKADASLARIYLA GORUSMEYE GITSE BILE KOSA KOSA EVIMIZE GELIR...
TEPEMIZE BINERLER DIYENLERE CEVAP OLSUN.RABBIM HERKESE ANLAYISLI ESLER VERSIN.
HA BU ARADA 3 YILLIK EVLIYIZ.RABBIM HİÇ BOZMASIN

sırnaşık şey bazilarinin tersini uygulasamda mutluyuz sukur
peki erkeklere hicmi ogut yok:mymeka:

iyi o zaman nerde kaldik biz? bizim isteklerimiz, ilgilerimiz nolucak, biz neden onlari multu etmek icin ugrasalimda onlar kilini kipirtdatmasin?? önce onlar bizi yüceltsin, kadinlar zaten hakkini verir,
erkek önce eline süpürgeyi alsin, kadin zaten dur askim ben yapayim der.. bilmem anlatabildimmi...

Peki sevgili evli beyler ne yapacak

Ayyy pek bi feminik oldum bu aralar naniknanik

X