Bayanlara öğütler

nesin canım sen,erkekmi,???
hahahahaha
başka yapabileceğimiz şeyler varsa onlarıda yapalım bari:)))))
daha neler yahu

Bence çok güzel bir yazı, yani duvara asıp her gün bakıp uygulamaya çalışmak gerekecek kadar güzel. Evet, erkek elinden çıkmış gibi duruyor ama zaten erkeklerin beklentilerini ifade etmek için yazılmış bir yazı. Ha, biz bunları yaptık da erkekler boş mu duracak? Bizim de beklentilerimiz karşılanmalı kesinlikle. Ama bence istisnalar hariç, biz bunları uyguladık mı, erkekler de zaten bizim beklentilerimizi karşılamak için çabalarlar, yani erkekler ilişkide huzura çok önem veriyor. Biz burda yazılanlar gibi davranıp huzur versek dırdır etmesek belki onlar da bize istediklerimizi verebilirler a.s Sen bunları uyguluyor musun deseniz, nerdeee, zaten o yüzden duvara asmam gerek dedim ya a.s

* Eşiniz tv'de maç izlerken, " Ben illâ ki magazin programı izleyeceğim,"
diye tutturmayınız. Hele hele " Bıktım senin şu futbol merakından," demeyiniz.

aynen ben bunu çok yapıyorum :))))))

Kadınlar bu kadar zavvalı mı arkadaşlar okurken şok oldum.ne demek doğum gününde hediye bekelmeyiniz ama siz alınız.erkek egemen bir dünyadada erkekler sizi beğensin diye siz olunuzsize çok kısa bir öğüdüm var.erkeklere hem değer verip hem önemsemeyeceksiniz.kafası ne kadar karışırsa karıştığı anda da siz şefkatli davranırsanız vazgeçilmez olucak. o zaman görün bakın nasıl romantik kazanova ooluyorlar.siz olun siz.güvenin sevin kendinizi.o sizi siz olarak sevecek böyle taktiklerle köle izaura halleriyle herkes herkesi sever.

valla bunlar tamamıyla erkekleri cezbedecek şeyler kabul ediyorum ammmaaa biz kadınlar sadece erkekleri mutlu etmek için mi yaşıyoruz???ben çalışan bir bayanım bu erkeklerin çalışma hayatında yada ev geçindirmekle alakalı tüm sorunlarını bende yaşıyorum ve yukarda yazılanların hiçbirini uygulamıyorum ama eşim beni çok sever ve sayar.çünkü her konuda birbirimize saygılı ve anlayışlıyızdır.hatta ben bunları yapmaya kalksam eşim sıkılır...hoş bende kendimi bu kadar kasmam...o benim doğum günümü unutacak ve ben onun doğum gününü unutmıycamda mutlu olucak herşey karşılıklıdır....şakkıdı

Bunların kadınlara uygulanan versiyonlarıda bizim kocalara verseler ya hihoyyyt

sadece erkekler değil bayanlar da evleniyor, o evliliğin içinde.. evimde eşofmanla gezmeyeceksem nerede gezeceğim? kurgulu bebek gibi herşeye sırıtmaktansa, doğal davranmayı tercih ederim.. eğer ben mutlu olursam ev halkı mutlu olur.. gayet saçma ve basit kurallar bunlar...

Erkek elinden çıktığı o kadar belli ki. Bir kadın nasıl geyşa olur un kuralları...
Bu numaraları yutmayın hanımlar ...

eeee erkek ne yapacak peki?ne kaldı geriye erkek yazmış bu yazıyı işte :umursamazrdanda alıntı yapmış gibi

Evet 1 numaralı sorunun cevabı!
Biz kadınlar erkeklerin mutluluğu için yaşıyoruz.
Erkek ne derse o... aklinialirimsmile

yazanın eline sağlık teşekkür ederim bu paylaşım için yapılması gerekn önemli şeyler..

Kötü eş olmam ama ilgi manyağı da yapamam adamı canım
oku oku bitmedi -tatlicadiarzu-

Evet 1 numaralı sorunun cevabı!
Biz kadınlar erkeklerin mutluluğu için yaşıyoruz.
Erkek ne derse o... aklinialirimsmile

Sorma canım ya erkekler neyi sever diye çıldırıcaz şincik
Onlar bu kadar bizim neyi sevdiğimizi merak ediyo mu hayırrrrr akannehir

bazi maddeler cok sacma...
ayrica cayina seker atmak maddesi de cok sacma, ben tum yemegi hazirlarim toplarim yikarim vs. ama esim yorulmasin bi de cayina seker koyup karistirivereyim...
yaa bi de altlarini degistirseydik lmaz:
cok simartmaya gelmez bu erkek milleti

okumaktan sıkıldım bu yazıyı bir erkek yazmış kendi hanımı uygulasın!sıkıysa

Sorma canım ya erkekler neyi sever diye çıldırıcaz şincik
Onlar bu kadar bizim neyi sevdiğimizi merak ediyo mu hayırrrrr akannehir

Tabii ki sormazlar, onların sevdiği her şeyi seveceğiz ya belli sorunun cevabı. sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…