Bayanlara özel plaj!!!

haydibismillah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2009
121
1
Merhaba,
Anne ve babamla gideceğim hoş bir tatil mekanı istiyorum. Temiz, uygun fiyatlı ve bayanlara özel plajı olan bir yer önerebilir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Bünyemiz aradığınız özelliklere sahip tesis malesef mevcut değil ancak size,

Bera otel, Şahin karaburun otel, Caprice otel, Marinem patara, ve Kuşadası Burç

otellerini tavsiye edebilirim.

saygılar.

beş senedir her iznimde yalova esenköye gidiyorum.nasıl bir yer tercihindir bilmiyorum ama ailenle gidebileceğin cennet gibi bir yer.ben özel kadınlar plajı olduğu için tercih ediyorum ve bu sene gidemeyeceğim için son derece üzgünüm.ne kadar kalacaksan o gün kadar daire tutuyorsun canım.ben aşığım oraya.bir sahil kasabası diyelim.tavsiye ederim.birde marmara adsını duydum ama nasip olmadı görmek orayıda araştırabilirsin...

Canim bizim ihlas Armutlu tatil koyunde devremulkumuz var,orada havuz ve plajlar bayanlara ait..isterseniz size kiraliyabiliriz..4-18 temmuz arasi en guzel bloklarin birinde harika bir yer..Yasli ,buyuk,cocuk herkesin eglenebilecegi mutasib bir ortam..Bir giden bir daha istiyor..

Son düzenleyen: Moderatör:
bende esenkoyu tavsıye edecegım,emınım sızde de alıskanlık halıne gecektır,ailece gıdılebılecek oldukca mutavazı ve bır okadar zevklı bır yer,belkıde karsılasırız kımbılır :))

beş senedir her iznimde yalova esenköye gidiyorum.nasıl bir yer tercihindir bilmiyorum ama ailenle gidebileceğin cennet gibi bir yer.ben özel kadınlar plajı olduğu için tercih ediyorum ve bu sene gidemeyeceğim için son derece üzgünüm.ne kadar kalacaksan o gün kadar daire tutuyorsun canım.ben aşığım oraya.bir sahil kasabası diyelim.tavsiye ederim.birde marmara adsını duydum ama nasip olmadı görmek orayıda araştırabilirsin...

bende esenkoyu tavsıye edecegım,emınım sızde de alıskanlık halıne gecektır,ailece gıdılebılecek oldukca mutavazı ve bır okadar zevklı bır yer,belkıde karsılasırız kımbılır :))

Bu yıl ailemle Akdeniz düşünüyorduk ama iki kişi esenköy demiş. Baya merak ettim :)

Canim bizim ihlas Armutlu tatil koyunde devremulkumuz var,orada havuz ve plajlar bayanlara ait..isterseniz size kiraliyabiliriz..4-18 temmuz arasi en guzel bloklarin birinde harika bir yer..Yasli ,buyuk,cocuk herkesin eglenebilecegi mutasib bir ortam..Bir giden bir daha istiyor..

Çok teşekkürler. Çok incesiniz. Armutlu'ya iki sene gittim. Güzel bir yer ama bayanlar plajı ufak geliyor. Biz de bir değişiklik yapalım dedik bu yıl. Hayırlısı bakalım.

:uhm:

ben gitmek istiyorum ama daireleri nasıl tutuyosun nasıl ayarlanıyoo yanii:uhm: yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaslar istanbulda bildiginiz kadınlara özel temiz bildiginz plajları yazblrmisinz.menekşe ve altınkum plajları çok kötüymüş.poyrazköydeki kdınlar plajıd kpalıymıs snırım.büyükada da kdınlr pljı vrmıs.bilgisi olanlar lütfen yazabilir mi?

izmirdee kadınlara özel bi plaj var mıııı yardımcı olursanız çook sevinirim mağdurum da mağdurum:KK43::KK5:

bu konuyu tekrar aktıf yapalım bayanlar.
sadece kadınlar plajına gıden bızı yonlendırecek bırılerı yok mu :KK43:
ustu acık havuz da olur. ılla denız dıe tutturmuyorum. var mı bıldıgınız bu tarz yerler.

yalova esenköyü ben de kadınlar plajı olduğu için bi senesinde günübirlik tercih ettim.plajı tamamen taşlık kum değildi.plaj tamamen ağaçlar arasında çukurda kalmış.Oldukça muhafazakar kesimler çok rahat tercih edebiliyo.deniz anası yoğunluğundan çok bahsederlerdi fakat ben görmedim su oldukça temizdi.gidip görmeye değer..

yalova esenköyü ben de kadınlar plajı olduğu için bi senesinde günübirlik tercih ettim.plajı tamamen taşlık kum değildi.plaj tamamen ağaçlar arasında çukurda kalmış.Oldukça muhafazakar kesimler çok rahat tercih edebiliyo.deniz anası yoğunluğundan çok bahsederlerdi fakat ben görmedim su oldukça temizdi.gidip görmeye değer..

düşünenler için sarıyer altınkum plajı var çok kalabalık oluyo ama denizi temiz birde azgın azdaha alıp götürüodu beni:KK43: birde menekşe plajı var eminönünden vapurla kalkıyo ve birde :) poyrazköy kadınlar plajı var denizi taşlı anlatıldığı gbi değil bşi verdkleri yok hüsrana uğradm gidince ama güneşlenmk isteynler için iyi brde kapalılar içn tabi açık bayanlar içinde karşıda adada kumluca plajı var büyük adamydı unuttm kumluca yazarsnz googleden blki çıkar

ne zaman gitmiştiniz siz ve gerçekten erkeklerin göremeyeceği şekilde mi bu plaj

Selamlar..
Eğer ailecek düşünürseniz ve sakin bi yer arıyorsanız şile ağva akçakese köyü..
(şileyi geçiyorsunuz ağva yolu üzerinde) bungalow koyu diye bir yer var.. plajı suyu her bişi çok güzel..
Her sene sadece orda denize girerim sakin oluyor sizin gibi belki 2-3 aile olur olsada..
Denizi tertemiz karadeniz..
Ben tavsiye ederim isterseniz tahta evlerde var konaklamada yapabiliyorsunuz..
Her sene mutlaka giderizz ailecek eşimiz dostumuzla..

düşünürseniz meltem tatil köyü var çeşmede. kuzenim gitti çok memnun kaldı. kadınlara özel açık yüzme havuzu ve plajı var. ben de bu yaz için gitmeyi düşünüyorum.

akçakesedeki bungalov koyunu bende öneririm özellikle hafta içleri çok sakin oluyor denizide temiz.bungalov evleride çok güzel.bizde eşimle hersene gidiyoruz.

saolun kızlar herkes fıkırlerını yazmıs. daha da yazan olursa memnun oluruz. fıkır paylaşımı olur. şiledeki yer süper bi yere benziyo ama gidip kalmak istemiyorum açıkcası günübirlik yerleri tercih etmeyi düşünüyorum. nişanlım şileli evlenirsek o zaman gider kalırız :KK52: esenköyü de taşlık olduğu için eledim. asıl amacım güneşlenmek.. altınkum veya menekşeyi deneyeceğim sanırım. çoğunluk memnun değil ama başka alternatif de bulamadım valla. adaladaki yeri bulamadım. ramazan gelmeden biraz yanmak istiyorum.

havuz da olabilir dediğim gibi duyarsanız falan paylaşırsanız sevinirim. :KK16:

X