Bayanlara özel plaj!!!

Esenköy'e gittim hiç tavsiye etmem :KK30:

Şimdilik biz de teyzemle Bursa'da Armutlu, Fıstıklı diye bir yer duyduk orayı araştırıyoruz kadınlar plajı değil sanırım ama rahat girilebiliyormuş :KK3:

Esenköy'e gittim hiç tavsiye etmem :KK30:

Şimdilik biz de teyzemle Bursa'da Armutlu, Fıstıklı diye bir yer duyduk orayı araştırıyoruz kadınlar plajı değil sanırım ama rahat girilebiliyormuş :KK3:

armutluda ihlasın tatil köyü var. orada bayanlara özel plaj var. ben bir kaç kz gittim. ancak çok ufaktı ve aşırı kalabalık oluyordu. yine de fena sayılmaz.

İstanbuldaki menekse plajına asla gitmeyin... bi kere gittim ve berbattı deniz pis .. uzaktan gecen gemideki adamlar foto cekiyodu.. sırf kadınlar var diye denıze tisörtlerle giren teyzelerin icini görmekte paha biçilemezdi.... :83:

konuyu tekrar canlandıralım... tatil rezervasyonu zamanı geldi ama kafama göre biryer bulamadım hala :KK43:

şimdi benim tatil beklentim çok lüks olması fazlaca yıldızları olması değil... isteklerim şöyle;

kadın erkek ayrı tesettür otellerinden arıyorum ;kadınlar plajı ayrı olucak ve bikiniyle rahatça havuza giricem erkekler görmiceği şekilde ayrı bir yeri olucak denize girmek için (tesettürlüyüm)

Antalya,alanya tarafı olmıcak Adenya otele gittim alanyanın denizi dalgalı ve tekrar aynı bölgeye gitmek istemiyorum başka yerler görmek istiyorum...

caprice çok pahalı hatta 2 kişilik odası dahi yok doluymuş :KK14:

şah-in Antalya kemerde :KK43:((

angel penisula çok pahalı gidemeyiz.

kadınlara ayrı plajı olan temiz güzel otel bileniniz varmı arkadaşlar Antalya harici offff çıldırıcam:KK5::KK5::KK5:

merhabalar havalar sogudu gerci ama yinede bende bu konudaki fikrimi paylasmak istedim.

degerli arkadaslar,
bu yil bizde ilk kez güzel bir tatil olsun insaAllah niyeti ile bayanlara özel bölümleri olan havasi sicak, güzel, temiz, rahat bir yer arayisi icine girdim.
muhafazakar konsept icin beli basli otellerin hepsini arastirdim.
ilk önce sunu belirtmeliyim ki özellikle bu konseptteki otel fiyatlarinin bu derece ucuk olmasi gercekten inanilir gibi degil.
buna ragmen bukadar dolu olmalarina da anlam veremiyorum.
sezon fiyatiyla 3,4 gün icin 3 kisi basi fiyatin toplami 8 milyar küsür ne dir?

ozaman denk hic denize gitmedigimiz icinde böyle bir konsept bu ucuk fiyati nedeni ile icimize sinmesede rezervasyon yaptiracaktik. ancak o sirada cok sukur baska bir alternatif bulduk.
antalya sarisu Kadinlar plaji yakininda konaklamak icin bir yere yerlestik lemon park house. uygun bir sekilde tattilimizi degerlendirdik.
Konaklama ile ilgili söylemek istedigim;
genel olarak tatil boyunca farkli otellerde kaldim, yani bu gercekten bir problem, 4 4 lük bir yere maalesef rastlamadim tatil boyunca. nerden baksan bir problem cikiyor, ya temizliginde ya odasinda ya döseginde ya kapisinda ya yemeklerinde...
insanin evi gibisi yok... denize yakin bir sehirden yazlik daire mi almak lazim bilmiyorum insaAllah Allah nasip eder. cunki deniz suyuna ve yüzmeye hepimizin ihtiyaci var rabbimiz bu nimetlerden bizleride faydalandirsin insaAllah.

bu nedenle bizleri düsünüp kadinlar plaji yapan belediye baskanlarimiza gercekten cok mutesekkirim.
Bu arada antalyada
dikkatimi ceken bir sey oldu. Kadinlar plajini sadece bizler degil bircok yabanci bayanlarda tercih ediyormus bunu gördüm.

park lemon house lie ilgili sunu da söyleyim; alkolsuz konsept degil maalesef. öylesini bulmakta gercekten cok zor antalyada. bilen varsa paylassinlar lütfen.
bunlar ahsap bungalow evciklerden ibaret. bir yatak odasi birde tuvaleti mevcut. doga ile ic ice oldugundan kucuk ufacik yürüyen 4 ayakli misafirler olabilir.:KK66: ama hergun ilacliyabilirsiniz odayi ozaman sorun olmaz.
camasirlari yikamak icin makine yok, asmak icin yer yok, disardaki sandalyelerin veya korkuluklarin ustune atiyorlar.

hasili kelam; iyiki adenya veya diger fiyat bakimindan gercekten abartilmis otellere gidip ziyan etmedik, denizin etrafi kapali olmadigi icin gercekten denizde olmanin guzelligini yasayabildik yalniz elestirdigim noktalar sunlar oldu

-kadinlar plaji yapildiktan sonra oraya telefirik yapilmis. bunu kim hangi zihniyetle yapmis acaba? deniz boyu telefirik ile gecen insanlar plajdakileri tedirgin ediyor. plajdaki acik dus alanindakiler rahatsiz oluyor buna care bulunmali lütfen.

- dag eteklerinde yol var ve surekli arabalar geciyor yüksekten ve maalesef plaji gölgeleyen agaclar yok. plaj ile yol arasinda.. ayrica plajdaki acik dus alanindakiler bundan dolayi da rahatsiz oluyor. lütfen buna da care bulunmali.

- vapurlar kucuk buyuk gayet kadinlar plaji yakinindan geciyor...

-maalesef öglenden sonra deniz kirleniyor. ama ilahi hikmet olsa gerek ozamanda dalgalar bir ileri bir geri temizleniyor kendi kendine...

insaAllah seneye turkiyemizin güzel yerlerinde gercekten kadinlarin daha rahat hissedebilecegi yerlerin cogalmasi umidi ile tekrar güzel bir tatil yapmak nasip olur..

Son düzenleme:
X