Bayram için yardım....

K

kLeoPatRamM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kLeoPatRamM
ŞİMDİ DİYCEKSİNİZ BU DA DERT Mİ? AMA İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAYINCA ÖYLE Bİ DERT OLUOKİ ANLATAMAM... ŞİMDİ BAYRAM İÇİN KOYU MAVİ A PİLE Bİ TUNİK ALDIM AMA ÇOK UZUN DEİLL HAFİF POPOMU ÖRTUOO O KADAR... BU ARADA 1.70 BOY 58 KİLOYUM..NEYSE YA BN BUNUN ALTINA GIYICEK BİŞE BULAMADIM Bİ FİKİR WERİN HEMEN ÇIKIP ALICAM AMA YOK YOK AKLIMA GELMIOO... TAYT GİYİM DEDİM ALTIMA EŞİM İSTEMEDİ(tayt giyilcek kadar uzun deilmişş) KUMAS PANTOLONDA HAYATTA GIYEMEM SİZDEN RİCAM NETTEN SÖLE GUSEL BI PANTOLON RESMİ BULUP BANA FIKIR WERMENIZ FOTO KOYMASSANIZ BILE FİKİR WERİNN:enbuyukkk:

bence skinny jean giy dar paça kot yani
boyunla kilon müsait skinny jean e

neden kumaş pantalon giyemiyorsunuz. siyah kumaş pantalon çok güzel durur bence....

bencede skinny yani dar kot pantolonlar hafif uzun tuniklerle süper duruyo çekersiniz çizmeyide pantolonun üstüne fıstık gibi.

neden kumaş pantalon giyemiyorsunuz. siyah kumaş pantalon çok güzel durur bence....

KUMAŞ PANTOLON SEVMIORUM YA... :KK43: BI KERE GIYDIM COK RAHATSIZ HISSETTTIM KENDIMI... BEN DAHA ÇOK SPOR TAKILIORUM CANIMşakkıdı

spor takılıyorsanız, skinny kot bence de.şakkıdı

skinny kot bence güzel durur bir dene bence, yada baska bir sey giy illa tunik mi olacak:)

sıyah bır pantolon..uzun yada kaprii tarzı hos olur bence...

içerik nedeniyle konunuz "popüler moda bölümüne taşınmıştır

editör arkadaşımında bilgisine

bu tarz jeanlerden başka bişey olmaz canım hiç düşünme
skinnyjeans_1.jpg

02032007b.jpg

bayramda kot pek uygun bulmuyorum ben..
tabi tercih meselesi:a.s.:
ama dar bir siyah pantolan olabilir..çok da hoş olur bence..siyah çorap ve şık bir papuçla tamamlayıp makyajınıda yaptınmı harika olur..

X