Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Baza üstü ranza mı? Yoksa yanyana baza mı?

Küçük odaya baza mı? Ranzamı? Çocuklar 4.5 2.5 yaş

• Baza üstü Ranza

OY: 0 0,0%
  • 2 Baza

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
ben de cok seviyorum :)))
hem basit hem de suslenebiir aksesurarli var, sikilinca degistir.

Benim kucuk 3-7 yas yataginda yatiyor ikeanin, buyuk de bunda.
Kucuk 5-6 yasa gelince buyugu normal ranzaya geciririm muhtemelen.
yaslarina uygun seyler secmek onemli bence.

konu sahibinin yataklari daha cok 15 yas ustune uygun, 2.5 yasinda cocugu o buyuk ranzada dusunemedim ben mesela, ne kadar buyuk destek de yaptirsa rahat kullanim olmadiktan sonra sevmeyeceklerdir.
Biraz uzun süre kullansın diye alınıyor bu tip bazalar, ama özellikle 6-7 yaşına kadar çocukların rahat kullanacakları yatakları olmalı bence de. O yüzden de Ikea'nın ranzasini seçtik fiyatları uygun biraz daha büyüyünce değiştiricez bizde, yani bir kere aldık çocukluk, ergenlik hepsinde aynı yatağı kullansın diye düşünmek çok doğru gelmiyor bana da.

Yatak başlıklarını çıkar. Yatakları L biçimi birleştir. Yorgan yerine ince güzel örtü ser. Tv yerine duvarlara sticker gibi eğlenceli bişeyler yapıştır.

Ben de 3 çocuk var elimde bir baza varken 3. Olmasıyla birlikte ranza da aldım

Bana sorarsan ranza kullanışlı değil üst katı yukarı çıkıp düzenlemek gerekiyor ..birde benim çocuklar erkek alezi çarşafı sürekli düzen istiyor :KK43:
Kuzu sizin ranza mı var benim oğlan da şimdi ranza istiyor yeni bebek gelecek ya ben de ranza mı alsam diyorum oğlanlara bana özelden bir foto atsana sen memnun değiş misin

Kuzu sizin ranza mı var benim oğlan da şimdi ranza istiyor yeni bebek gelecek ya ben de ranza mı alsam diyorum oğlanlara bana özelden bir foto atsana sen memnun değiş misin
Ben memnunum evim küçük olduğu için yerden tasarruf aldığım yeri de söyleyebilirim birazdan atayım sana foto :))

Normal insan yatsa birler olmaz sa benim yada kocam gibi biri yatarsa bilemem oğlan da şişko
Kaç kilosin ki eşim 80 ben de 80 sayılir

Ben hep çarsaf alez sermeye çıkıyorum bişey olmuyor bazen iki oğlan ben yatıyorum ayrı yatmak istemediler mi 🤭

İkisi de değil. Ranza hem üstte yatan için hem de altta yatan için çok boğucu. İki baza da zaten odayı daraltır.
Bir modelden esinlenip tasarımını kendim yaptığım yatakları atayım size özelden isterseniz.
Siz üzerinde oynayıp modeli daha çok geliştirebilirsiniz.
Benim yataklarda ufak tefek marangoz hataları var.
Rica etsem bana da atabilir misiniz?

X