Bazasız yatak gıcırtısı🙄

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mart 2020
9.751
35.132
31
Hanımlar merhaba ilk defa bdv ye konu açıyorum ve konunun yatak olması 😂😂😂 sanki başka derdim yokmuşçasına😂😂
Ben görselini beğendiğim ve altına süpürge rahat girdiği için( sanki her gün ev süpürüyorum) evlenirken yatağı bazasız karyola şeklinde tercih ettim. Belki ilk yıllarda çok ses olmuyordu bilmiyorum ama artık dönerken falan çok gıcırdamaya başladı. Temizlik esnasında ben de süpürge ve vileda aracılığı ile ayaklarını oynatıyorum sanırım özellikle temizlik sonrası daha da gıcırdıyor.
Bu beni çok rahatsız etmiyordu kızım doğana kadar. Ama şimdi çok sinir etmeye başladı uyurken dönmeye korkuyorum, dönerken çıkan sesten kızım uyanacak diye( bizim odada park yatakta uyuyor) ya da uyutup yatağına koyarken ses yaparak kalkıyorum ve hep stres yaşıyorum.
Şimdi gelelim soruma başlık ve yatak var olduğu için tek başına baza almam gerekiyor sanırım. Ama böyle sorunla karşılaşıp karyolasina çözüm getirebilen oldu mu baza almaya gerek olmadan onu merak ediyorum. Ayaklarına falan bir şeyler yapılabiliyor mu ya da bir destekleme ile sağlamlaştırılıp ses olayı giderilebiliyor mu onu merak ettim.
Öff ne yazdım be bu kadar uzun olacağını bilmiyordum.

Arkadaşlar boşan yazmayın lütfen 🤪😂😂😂

Bir taraftan da baza fiyatlarına bakayım bari. 4 yıl önce tüm yatak odası takımına verdiğim parayı şimdi bazaya vereceğim heralde....🙄
Şunu da ekleyim uygun fiyatlı memnun kaldığınız varsa baza için önerilere açığım ben Doğtaştan almıştım ama bazayı ille gidip ortam almam şart değil yani ölçüler uyduktan sonra başka marka da olur heralde 🤔

Son düzenleme:
Bence de karyoladan boşanin 🤣🙈 ben bazadan çıkan sese bile tahammül edemiyorum. Heleki o çocuğu uyuttuktan sonra ses yapmama stresinide iyi bilirim 😬🤧
Ya ama görüntüsü ayakları falan hoşuma gidiyordu. Gerçi artık bazalı olup yüksek olanlar da var heralde. Çok hakim değilim mobilya işlerine. Aslında konuya marka önerisi de eklemeliyim uygun fiyatlı nerden alabilirim diye memnun kalınanları sorayım 🤭

Ya ama görüntüsü ayakları falan hoşuma gidiyordu. Gerçi artık bazalı olup yüksek olanlar da var heralde. Çok hakim değilim mobilya işlerine. Aslında konuya marka önerisi de eklemeliyim uygun fiyatlı nerden alabilirim diye memnun kalınanları sorayım 🤭
baza ayağı ekstra satılıyor yüksek alınıp takılıyor merak etmeyin

😂😂😂 Ağırlığımızdan tamamen. Yoksa öyle yatak eskitecek bir seks hayatımız yok arkadaşım. 🤭
tamam-inandim.gif

Aldığınız yer bi sorun belki vidalar vs sıkıştırılabilir.
Aldığımız yer yanlış getirdikleri yemek takımı sandalyelerini bile aylarca düzeltmediler de müşteri hizmeti ve mağaza sorumlusu aramaktan gına geldiği için iletişimi kesmiştim artık bıktığımdan😂😂 ama arayıp bi servis yönlendirmesi de yapabiliriz aslında

Benim yatağım bazalı yatağa bi caaart sesiyle yatıyorum caaaart sesiyle kalkıyorum. Baza da pişmanlık. Çare yer yatağı
Hadi yaa tatilde ailelere gittiğimizde odalarımızdaki yatak bazalı ve taş gibi mübarek tüm bazalılar böyle olur diye düşünmüştüm demek bazalı olanlar da ses yapabiliyor 🤨

Hadi yaa tatilde ailelere gittiğimizde odalarımızdaki yatak bazalı ve taş gibi mübarek tüm bazalılar böyle olur diye düşünmüştüm demek bazalı olanlar da ses yapabiliyor 🤨
Sağdan sola dönünce bazen yaylıyor da. Artık deprem mi yatak mı ayırt edemiyorum. Marka vermicem ama herkesin bildiği tvde reklamı olan yerden 3 sene önce aldık üstelik.