bazen adım atamıyorum :((((

cachymyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2007
159
3
38
kızlar hamılelığımın son ayına gırmemle beraber sıkıntılarımda buyudu eğılıp bukulemıyorum corabımı bıle zor gıyıyorum ve en kotusude aksam olunca eğer uzanmıssam kendı kendıme yerımden cok zor kalkabılıyorum yavas yavas cok zor ve acı veren adımlar atabılıyorum.sankı belım kalcam kıtlenıyor gıbıçbu normal mıdır??:çok üzgünüm:

SERNANAZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
303
2
39
ya canım seninki normal gibi benimkine bakılırsa.benim daha 5 aylık bebişim ama ben şimdiden oturunca kalkamıyorum bide düşün 8 9 aylıkken napacam.ne kadar zor anlıyorum seni.sanırım senin 5 haftan kalmış ben daha yeni yarıladım yolu.allah yardımcımız olsun

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.998
2
son haftaların canım biraz daha dayan bebeğine kavuşunca bütün acıların geçecek:)))

normalde adet olurken yada olacağımızda belimiz nasıl ağrır tabikide sen hamilesin vede son günlerdesin tabikide olacak böyle bişi..:=))bencede normaldir...

didemsu

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
179
1
canım aynı ağrılar bendede var hemde 1 aydır.
legen kemiğim sürekli ağrıyor.oturup kalkmak işkence gibi.
ama geçicek yakında inşallah:)
benim bebişim çok tombiş 1391 gramdı geçen ctesi.doktorum biraz erken gelir bu sıpa dedi:)

duygumca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
165
0
35
Ama Bende Hiç Ağri Yok Yaaa Bazen Korkuorum Acaba Normal Olamiycammi Die çünkü Normal Doğum çok Istiorum Ama Sancilarim Ya Başlamazsa Die Endişeleniorum Ama Tabikide Erken Die Teselli Ediorum Kendimi Bide şu Var Doğuma Hazirlayici Yalanci Sancilar Var Henüz Bende Yok Bunlar Belkide Var Ma Ben Anlayamiorum Benimle Ayni Haftalara Denk Gelen Hamişler Sizlerde Varmi Bunlar??*:uhm:

E

EU1

Ziyaretçi
kişiden kişye değişebilir kızlarrrrr...bende de yoktu.son ana kadar gezerek ve yüzerek geçirdim.bol hareket iiidirrr...

didemsu

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
179
1
duygumca benim arada kasıklarımda sancı oluyo.ama çok can yakmıyo.ilerde neler olur bilmiyorum.Allah yardımcımız olsun

kuzeyyy

kaan'ım diğer yarımsın
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
640
6
43
aynı sıkıntılar bende de var yani akşam olupta yattığımda çıkıyor bir taraftan diğerine çok zor dönüyorum leğen kemiğim ağrıyor ara ara eee bunlar normal şeyler artık vuslata yaklaşıyoruz Allah'ın izni ile

duygumca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
165
0
35
bende bende bebişimin herşeyi hazır sayılır sadece beşikini alıcaz yarın öbür gün...odasını çok güzel süsledik bakalım hayırlısıyla kavuşuoruz artık çok az kaldı yaaa ufacık bişi dünyamız olucak yerimseniben

yeliz dolgan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
509
2
benim de son bir haftadır adet sancısı gibi bel ve karın ağrılarım var bazen şiddetlenip bazen azalıyor ama devamlı ağrıyor. Her şiddetlenişinde korkuyorum. Yeni doğum yapan arkadaşlar senin fazla vaktin kalmadı diyor ve ben bayramda bir sürpriz yapar oğlum diye çok korkuyorum.

*mavili*

...:::Ruzişim:::...
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
3.597
10
37
benim daha çok var doğuma ama bende de var o şikayetler yaaaaaa.eşim bana kule tipi vinç alacakmış.beni bağlayacakmış ucuna istediğim gibi dönecekmişim :)

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
36
allah yardımcınız olsun kızlar.son çileler bunlar.allah bir nefesde kurtarsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2266 gün geçti.