Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bb krem???

Pure beauty'nin mor renkli olanını asla önermiyorum. Forumda kullanan çoğu kişi bende dahil yüzümüzde kaşıntı ve sivilce yaptı.

Ben kullanıyorum bir sorun olmadı ama cilt tipiniz nasıl ki?

Yanak bölgem kuru t bölgem yağlıdır. Karma bir cildim var. Valla ben çok araştırdım tek sorun bende mi diye ama burda kullanan çoğu kişide bana aynı şeyi söyledi ve pure beauty dolabımda bekliyor öyle dolu dolu.. 1 ay önce dayanamadım bir şans daha vereyim dedim sürdüm ama ı-ıh yok yani kaşıntıdan ölüyorum.

Ben Missha kullanıyorum, Perfect Cover ve Signature Real Complete. İkisini de çok seviyorum ve tavsiye ederim kesinlikle. Ciltten iyice temizlenirse sivilcelenme filan da yapmıyor.

Ben Missha kullanıyorum, Perfect Cover ve Signature Real Complete. İkisini de çok seviyorum ve tavsiye ederim kesinlikle. Ciltten iyice temizlenirse sivilcelenme filan da yapmıyor.

Ben missha'nın bb kremini almak istiyorum. misshashop diye bi yer var internette buldum ordan alıcaktım ama 3 renk tonu var bana hangisinin uyacağına nasıl karar verebilirim? Fotoğrafın renk ve ışığı beni yanıltırsa koyu gelirse diye tereddütlüyüm.. Yardımcı olabilirmisin?

herkese öneririm bakın koredeki kızlara porselen bebek die boşuna demiyorlar bb krem sayesinde bu dediğinix missha onu kullanıyorlar 50 tl die hatırlıyorum fakat garnierin bb kremi 12.50 tl bence herkes kullanamalı bu bb kremi diğer fandotenlerle falan cildinizi heba etmeyin

renk konusna gelince galiba bileğimizin rengiyle yüz rengimiz aynıymış buna göre karar veriliyo

herkese öneririm bakın koredeki kızlara porselen bebek die boşuna demiyorlar bb krem sayesinde bu dediğinix missha onu kullanıyorlar 50 tl die hatırlıyorum fakat garnierin bb kremi 12.50 tl bence herkes kullanamalı bu bb kremi diğer fandotenlerle falan cildinizi heba etmeyin

renk konusna gelince galiba bileğimizin rengiyle yüz rengimiz aynıymış buna göre karar veriliyo

Karma ve yağlı ciltler için garnier ı kimse önermiyo. Fotoğraflarda renk tonlarını koymuşlar ama bazı kişiler fotoğrafa yanıldım koyu geldi cildime falan yazdıklarını gördüm o yüzden tereddütlüyüm. İnternetteki fotoğraflara bakarak birebir karar versem yanılırmıyım?

ben garnier'inkini kullanıyorum çok memnunum. ilk garnier'de gördüm sonradan çıknalarda daha çok özellik koyulduğunu duydum ama denemedim. bitince de aynısından alırım sanırım.

ben ebay-aliexpress gibi siteleri kullanıyorum aliexpress tamamen uzakdoğu satışı ordan koreden mi geliyor nerden geliyor görebiliyorsunuz. Teslimi genelde resmi tatiller araya girmiyor ise yaklaşım 15 günde teslim oluyor aldığım ürünlerinde resimleriyle birlikte ufak bi tanıtım ayarlarım eğer isterseniz.

ben ebay-aliexpress gibi siteleri kullanıyorum aliexpress tamamen uzakdoğu satışı ordan koreden mi geliyor nerden geliyor görebiliyorsunuz. Teslimi genelde resmi tatiller araya girmiyor ise yaklaşım 15 günde teslim oluyor aldığım ürünlerinde resimleriyle birlikte ufak bi tanıtım ayarlarım eğer isterseniz.

Valla bence iyi olur canım..

Bende birkaçtane BB kremi var onların resimlerini ve linklerini fiyatalrını yazarım sizlere, birde gönderilen eşantiyonlar var onlarında faydasını gördüklerimi yazarım yakın zamanda. Bu ara resim yükleme için zaman ayıramadım kusura bakmayın.

Bende birkaçtane BB kremi var onların resimlerini ve linklerini fiyatalrını yazarım sizlere, birde gönderilen eşantiyonlar var onlarında faydasını gördüklerimi yazarım yakın zamanda. Bu ara resim yükleme için zaman ayıramadım kusura bakmayın.

Bu konuda mı anlatıcaksın yoksa ayrı konu mu açıcaksın canım??

Bodyshop bb kullanıyorum ve inanılmaz memnunum hem içeriğinde paraben yok. Tavsiye ederm:KK54:

bb krem kızarıklığa yatkın ve hassasiyeti olan ciltlere uygun mudur sizce??
ve önerebileceğiniz marka var mıdır??

bb krem kızarıklığa yatkın ve hassasiyeti olan ciltlere uygun mudur sizce??
ve önerebileceğiniz marka var mıdır??

canım çok hassas ciltliysen kullanacağın her kozmetik ürünü dikkatle ve özenle kullanman gerekli bazı arkadaşlarda sivilce vb. sorunlar oluyo bazılarında ise olmuyo sana önerim kullanan bi arkadaşın falan varsa önce dene sonra al kullanırsan da yüzünü gün sonunda çok iyi temizle
:KK55:

X