Pudra, Fondöten, Kapatıcılar bb krem

su052

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
97
1
bb krem almak istiyorum ama nasıl bilmiyorum. fondoten gibi mi? tavsiye ettiğiniz bir marka varmı?

Garnier öneririm cilt kusurların çok fazla değilse.Benim 2. kutum bitiyor şuan ve memnunumm :KK16: Ama benim cildim kuru ve bb kremler kuru ciltler için daha uygun gibi bunuda düşünmelisin

Garnier öneririm cilt kusurların çok fazla değilse.Benim 2. kutum bitiyor şuan ve memnunumm :KK16: Ama benim cildim kuru ve bb kremler kuru ciltler için daha uygun gibi bunuda düşünmelisin

bb krem almak istiyorum ama nasıl bilmiyorum. fondoten gibi mi? tavsiye ettiğiniz bir marka varmı?
Fondotenden ayrılan tarafı cildi aynı zamanda beslemesi ve daha doğal görünüm elde edebilmeniz.
Cilt tipinizi bilemiyorum fakat ben günlük mac prep-prime beauty balm kullanıyorum. Çok memnunum. Artık fondoten kullanmıyorum.

Aslında bu çok da doğru değil, eğer smashbox markasını kullanırsanız veya lioele markasını, yağlı ciltler için daha uygun olduğunu görürsünüz.

Bb krem güzel bir şey değil bence. Hem kusurları kapatmıyor hem de yağlı duruyor cilt. Kotu bir görüntü..

yağlı cıltler ıcın olanı var benım cıldım yağlı ben mukemmel buluyyorum bu urunu 3. sunu kullanıyorum

Ben balm in kremini kullanıyorum bb krem diye geçmiyor ama bb kremden çok daha iyi bb kremin yaptıklarına ek olarak daha çok hissediliyor yüzde kapatıcı özelliği bile var bana göre pudra falan kullanmıyorum yetiyor bana tavsiye ederim sadece gratiste satılıyor :-)

bircok bb cream kullanmis biri olarak önere bilecek tek ürün Diorun bb kremi. Ne bi parlama hicbirsey. Bu kadar harika bir bb krem görmedim. Sadece biraz pahali ama deger :)

Ben Bobbi Brown'un BB kremini aldim en son, bende biraz yagli durdu, cok begenmedim. ama kokusu bir harika. kuru bir cildiniz varsa oneriririm. ben karma bir cilde sahibim. yagsiz olani olsaydi sanirim uygun olurdu cildime. Ama bundan once NARS'in tinted moisturizer'ini kullandim ve cok memnun kaldim. Dior'u da denemek istiyorum acikcasi.

X