BB veya CC krem önerisi lütfen?

Arkadaşlar lütfen yardım. Kuruya dönük bir cildim var. Şöyle saten-ıslak bitişli, cildi ışıl ışıl gösteren bb veya cc krem önerisi rica edicem. Aklımda bir kaç marka var ama renk konusunda emin olamadım. Esmerim. Hadi bana bi el atın kızlar.
Genosys bana dermatolog önerdi ibanıkmaz parlak aydınlık yapıyor cildi öneririm

Farmasi bb krem kullanıyorum. Buğday tenliyim ama en açık rengini kullanıyorum yine de istediğim açıklığı vermiyor. Ancak Farmasi bb mat bitisli

Farmasi bb krem çok güzel bi kapatıcılıpı var ve sürdükten sonra kadife gibi mükemmel bir his oluşturuyo ciltte sivilce vb bir şeyde yaratmıyor

Watsons'tan aldığım pure beauty cc kremi efsane. İndirimde 20 liraya aldım öyle bir denerim diye,porselen gibi yapıyor cildi.Tavsiye ederim. Hassas cildiniz varsa benim gibi gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz. O kadar pahalı ürüne taş çıkarır.

Eklentiler

• watson.jpg
    watson.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 116
Neutrogena öneirirm gayet doğal duruyor
Ya da biodermanın renkli güneş kremini kullanabilesiniz guneş koruyucu ama renklı oldugu için gunluk kullanıma çok uygun

Arkadaşlar lütfen yardım. Kuruya dönük bir cildim var. Şöyle saten-ıslak bitişli, cildi ışıl ışıl gösteren bb veya cc krem önerisi rica edicem. Aklımda bir kaç marka var ama renk konusunda emin olamadım. Esmerim. Hadi bana bi el atın kızlar.
Farmasinin bb kremi çok güzel ben kullanıyorum tavsiye ederim

Farmasi BB ve CC ikisi de muhteşem. Bi sürü kullandım bu markaya aşık oldum.
Kapatıcılığı gayet iyi, yapısı çok ince ve özellikle kışın yüzüm pul pul olur, onu da halletti çok da iyi nemlendiriyor

Ben missha perfect cover bb krem diyorum. Zaten ciltle bütünleştiği için renk sorunu cok olmaz bb lerde.
Bütçem daha da var derseniz narsın renkli nemlendiricisi de güzel ama işte cok pahalı malesef.

X