Bbl ve meme protezi

melek7890

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2020
16
2
23
Merhabalar ben 02.11.2020 de bbl ve meme protezi ameliyatı oldum. Dümdüz bir popoya sahiptim hep takıntılıydım bu duruma, hiç selülit problemi yaşamamıştım hayatım boyunca genetikte de yok. Yaklaşık bir yıldır araştırmaları sonrasına DR Y.S karar kıldım ama hayatımda aldığım en yanlış kararlardan bir tanesiydi, aslında muayeneye gittiğim zaman anlamalıydım hemen böyle bir Kovid testi karmasısına girdim ve ameliyat için olan kaporayı verdim. Muayenede çokta incelemeden göz ucuyla vücuduma süzüp tamam ameliyat için uygunsunuz dedi ve gün verdi. Tam yedi 8 saat boyunca ameliyatım sürdü ve ameliyattan çıktım zaman her yerim ödemden şişmişti artık gözlerimi açamıycağım kadar !Ameliyat sonrası süreç boyunca popomdaki çukurların farkındaydım ama herhalde ya toparlanmadı yağların toparlanması gerekiyor falan diye düşünmüştüm ama yedinci ayın sonuna kadar bu böyle devam edince bir sıkıntı olduğunu anladım ve doktoruma gittim doktora gittikten sonra doktorum kanal tedavisi uygulayabiliriz biraz daha bekleyin İlk defa bblden sonra böyle selülit problemi ile karşılaşıyorum kanül tedavisi deneyelim falan gibi garip şeyler söyledi şaşkınım! Yani yaza kocaman ve selülitli bir popoyla girmek zorundayım :KK43:

Göğüs estetiğime gelince 400cc silikon takıldı, İlk iki ay her şey çok güzeldi hatta buradaki birkaç bayan arkadaşımla göğüslerim çok güzel oldu diyerek doktor önerisinde bulundum, çok özür dilerim. Ama dördüncü aydan sonra kendi göğüs dokum sarkmaya başladı ve şu an dikdörtgen memelere sahibim. Bir yıl içerisinde bir daha narkoz almak istemediğim için bu yılı bu şekilde geçirmek zorundayım, doktora da tekrar ameliyat olmak istemediğim için tazminat davası açacağım. Revizyon ameliyatı için doktor önerilerinizi istiyorum 🙏🏻

Bende nisan ayında bbl ve liposuction oldum.Benimde popom aşırı düzdü bu sebeple doktordan çok büyük olmamakl birlşkte bana uygun bir popo yapmasını istedim.İstediğim gibide ol çok beğendim ama benim zaten selülit problemim her zaman olduğu için ameliyat sonrası da olduğu yerde duruyordu.Dalgalanma olmasını istemediğim için ben lenf drenaj masajına gideceğim.Gerçi 1 ayı geçti benimki ama yine de 5 seans kadar yaptıracağım vücudum daha iyi şekil alsın diye.Onun dışı karnımın dümdüz olması bile bana yetiyor.Kaldı ki çok güzel bir şekil vermiş doktor vucuduma.Belim ince popom çıkık bir şekilde.Özelden yazı doktor ismi vereceğim.

Gecmis olsun cnm. 7 aya rağmen erime olmadı mı? Bende oldum lipo ve bbl. 16 nisan da oldum ameliyati. Inanilmaz zor geçti. Ağrıdan duramıyordum simdi yeni yeni hafifliyor. Benim popoma toplam 1700 cc enjekte edildi. Belim incecik ama doktor 3 gün dedi kandırdı. Gogus operasyonu olup guvendim ama hepsi aynı bunların. Su an kavgaliyiz neredeyse mahkemeye veriyordum. Bu ameliyati asla tavsiye etmiyorum spor en güzeli Vee ameliyat sonrası fizyoterapist de lenf drenaj masajı için dünya para ödedim hala da ödüyorum
Sislikler kolay kolay gitmiyor. Popomda da yag yeterliymis zorla verdim almayınca dedi doktor.2 hafta ateşler içinde yandım sonra ilaçtan zehirlendim. Annecigim yanimda olmasa bitmiştim Allaha yemin verdim bir daha vucudumla oynamayacagim. Akli olan girmesin bu işlere.

Ay canım çok geçmiş olsun ben de minimum erime oldu yani, simit bölgemdeki kemiklerim leğen kemiği sanırım anatomik olarak geniş, oraları kapatmak icin basenime yağ koydu doktorum oralarda minimum erime var popomun şekli ilk baştan bozuktu zaten su anda öyle kocaman ve şekilsiz. Ben mahkemeye vermeyi düşünüyorum çünkü aynı doktora revizyon istemiyorum, ücret talebinde bulunacağım ver gerçekten manevi olarak da zor zamanlar yaşıyorum psikolojim alt üst oldu. Bence de çok iyi düşünülüp yapılması gereken bir operasyon, ah şu güzellik algısı mahvediyor bizi. Tekrar çok geçmiş olsun canım 🙏🏻

X