bdvde konu açmaya karar verdim

Merhaba, diğer genç arkadaşımızın konusuna yazanlar oldu . Ben de tuhaf bir durumla karşınıza geldim. Burada her zaman akıllı yönlendirmelerle karşılaşıyorum. Silkelenmemi sağlar diye düşündüm. Konuya gireyim uzatmadan. Babaannemi doktora götürüyorum 3 ayda bir. Üniversite hastanesi özel muayeneye gidiyoruz. Doktoru da kıdemli, yaşı 40ın üzerindedir diye tahmin ediyorum. Bekar olduğunu tahmin ediyorum yüzüğü yok. Ama evli olup yüzük takmayabilir de. 1 yıldır düzenli aralıklarla gidiyoruz kontrole. Geçen gittiğimizde bir ilaçla ilgili soru sordum aklıma takıldı . Sen de araştırmacı gazeteci gibisin lan dedi. Evet lan. Babaannem de hemşirelik bitirdiği için ilaçlara ilgisi var ve benimle de yakından ilgileniyor sağolsun dedi. Bekar olduğu için böyle, yarın bir gün evlenirse böyle ilgili olmaz dedi doktor. Babaannem de biz de onu yakına veririz uzaklara vermeyiz o zaman ilgilenir dedi. Adam da güldü. O işte pratikte öyle olmuyor dedi. Ben bakakaldım. Bilmiyorum böyle saçma bir durumun içine düştüm. Gönül işlerine hiç bulaşmadım bu yaşıma dek. 24 yaşındayım. İlk defa gönlümü bu adama kaptırdım sanki. Sanki adam bana bakınca gözlerinin içi gülüyor gibi. Sürekli girip son görülmesine bakıyorum watsapptan. Bugün de bir sonuç çıkmamıştı geçen hafta gittiğimizde, onun için mesaj attım merhaba yazmış. Bir de ben hemşireyim ama atanamadım. Bunu biliyor ve bir şey anlatırken hemşire hanım diye söze başlıyor. Merhaba kan sonucu gayet iyi, aynı doz ile devam edebiliriz, 3 ay sonra kontrole bekliyorum yazmış Unutmam lazım, yüzük takmıyor ama belki de sevgilisi vardır. 40 yaşın üzerinde olup da bekar olması küçük bir ihtimal. Hem kaç kadın vardır hayatında benim gibi diyorum. Hem bir şeyler hissetse bana karşı elbet söylerdi demi 1 yılda. Yani ben kafamda kuruyorum sanki. Ya bir an önce atamam yapılsın gitmek istiyorum bu şehirden. Hem olsa bile sena diyorum 16 belki de daha fazla yaş farkı var arada saçmalama diyorum. Bir şeyler söyleyebilir misiniz bir yorum vs. konu açarsam rezil olabilirim diye çok düşündüm. Ama açığım her türlü yoruma. Yani böyle saçma bir durumun içindeyim. Bir de salak gibi cevap verdim, atlama sena diyorum kendime ama atlıyorum. İlk kapıdan içeri girdik, ooo kimler gelmiş dedi ben de evet siz 3 ay sonra demiştiniz 1 ay gecikmeli geldik dedim. Sanırım 2 yıldır evde ders çalışıyorum diye 2 gülümsemeye senaryo uydurdum kafamdan. Unutmam lazım geçici hevestir umarım. Şimdiden teşekkür ederim okuyanlara.
Içinde bulunduğunuz duruma neden salak saçma gibi yorumlar yapıyorsunuz ki?
2 yıldır çok az sosyallikle yasamissiniz farklı bir iletisimden etkilenmissiniz sadece hepsi bu kadar.
Üzgünüm ki doktorun bir ilgisini anlamadım yazınızda, bir ilgisi olsaydı numaranız da var kesinlikle adım atardı. O yüzden ilginizin tek taraflı ve geçici olduğunu kabul edin. Zamanla geçer zaten büyük bir yıldırım aşkı gibi görünmüyor. Hislerinize zaman verin, geçer gider :)

X