Beaulis gerçekten iyi mi? Ya da hangi ürünleri kullanılabilir?

ajusso

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2023
11
1
28
Merhabalar! Eminim bu markayı pek çoğunuz biliyorsunuz. Malum makyaj malzemesi ürünleri oldukça pahalanmaya başladı, bu yüzden en iyisi,hatta iyisi yerine alternatif ürünlere yönelmeye başladık...

Her neyse benim asıl sorum şu olacak; Beaulis ürünleri gerçekten kullanılabilecek kadar iyi mi? Hangi ürünlerinden memnunsunuz? Hangi ürünü neyle, hangi yöntemle kullanırsak daha iyi olur? Kullanıyor musunuz? Tavsiye ve önerileriniz nedir?

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim iyi forumlar!

Rimelini kullandım, vov bir etkisi olmadı ama alerji vs yapmadı o konuda sıkıntım yok. Birkaç kat uygularsanız güzel de oluyor.
Eyeliner'ı güzel bence.
Allık kullandım o da cici.
Rujları zaten güzel.

Ama ben makyaj malzemelerini hep kısa süreli kullanırım öyle gün boyu kalıyor mu kısmını bilmiyorum, kullandığım sürede memnun kaldım, hala gittiğimde o rafları incelerim muhakkak.

ben de eyeliner ve dudak kalemlerini kullandım memnun kaldım. Özellikle eyeliner ın kalıcığı gayet iyiydi.

Rimelini kullandım, vov bir etkisi olmadı ama alerji vs yapmadı o konuda sıkıntım yok. Birkaç kat uygularsanız güzel de oluyor.
Eyeliner'ı güzel bence.
Allık kullandım o da cici.
Rujları zaten güzel.

Ama ben makyaj malzemelerini hep kısa süreli kullanırım öyle gün boyu kalıyor mu kısmını bilmiyorum, kullandığım sürede memnun kaldım, hala gittiğimde o rafları incelerim muhakkak.
Vitrinde baktığımda güzel görünüyorlar aslında bayağı alıcısı da var ben sadece curl it maskarasını aldım ama aşırı dökülüyor. Bu yüzden diğer ürünlerine de güvenemiyorum. Krem allık ve pembe transparan pudrasını denemek istiyorum ama maskarası gibiyse pek güven vermiyor... Deneyim ve yorum için çok teşekkür ediyorum. 🩵

Vitrinde baktığımda güzel görünüyorlar aslında bayağı alıcısı da var ben sadece curl it maskarasını aldım ama aşırı dökülüyor. Bu yüzden diğer ürünlerine de güvenemiyorum. Krem allık ve pembe transparan pudrasını denemek istiyorum ama maskarası gibiyse pek güven vermiyor... Deneyim ve yorum için çok teşekkür ediyorum. 🩵
Transparan pudrasını da kullanmıştım 🥲 kirpikleri mi döküyor rimel mi dökülüyor

Fiyatı pahalı bir ürün olsa da Maybelline markası New York Lash Sensational kullanıyorum, dediğim gibi fiyatı biraz pahalı ama ben Kozvit internet sitesinden indirimle yarı fiyatına aldım , Hem güzelce kalınlaştırıyor kirpiklerimi hem de dökme gibi bir durum olmadı bende . Zaten çok fazla kullanmıyorum özel günlerde sürüp çıkıyorum.

Dudak kalemini kullandım memnun kalmadım. Sert kurşun kalem gibiydi.
Göz farını kullandım memnun kalmadım. Pigmenti yüksek değildi ve kalıcılığı azdı.
Eyeliner kullandım aradayım. Güzel gibi ama sanki gün içinde siyahlığı gidiyor gibi ne bileyim uygun fiyata daha iyi bi eyeliner bulurum.
Ojesini aldım rezalet su gibi.
Kısacası öğrencilik yıllarıma dönsem bile almam paramı biriktirip daha iyi bir markaya yönelirim.

X