Bebe time silik çizgi

Aynen teşekkürler. Geçen ay değerim 5.9 iken bile görmüştü bebetime. Bu ay 20 tane aldım bu sebeple 😁 Dikkat ediyorum 🥰
Rica ederim canım değerin şuan 50 lerin üstüne çıkmıştır kişiden kişiye de değişebiliyor beta artışı da canını sıkma bi kere kimyasal oldu diye bidaha olacak diye bişey yok nasip herşey olmayanda bi hayır vardı gözüyle bakmak lazım 🤗

Rica ederim canım değerin şuan 50 lerin üstüne çıkmıştır kişiden kişiye de değişebiliyor beta artışı da canını sıkma bi kere kimyasal oldu diye bidaha olacak diye bişey yok nasip herşey olmayanda bi hayır vardı gözüyle bakmak lazım 🤗
Herşeyin hayırlısı tabii ki 🤗

Screenshot_20211120-172944_Chrome.jpg

Kan sonucumu aldım 😍 Pozitif çok şükür. Sağlıkla artar inşallah 🥰

Konunu okuyunca şok oldum.
Bence sen adet olmaya yakın kimyasal geçirirken yumurtlama dönemi geçirdin ve gebesin. İnşallah sağ salim kucağına alırsın. Âmîn Allahım
Kardeşim de öyle düşündü ama sıfırlandı o zaman değerim. Bir de 8 haftalık olurdu şimdi bu değer imkansız 8 hafta için. 10binlerde falan olması lazım 8 haftalık olsa. Kan değerim artıyor ama sabah test yaptım C ile aynı koyulukta çıktı 😍

İlk başta tek çizgi çıktı 24 saat geçtikten sonra böyle silik bir çizgi çıktı pozitifmi yani kızlar

X