Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebeği düşük doğum ağırlıklı doğan var mı?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
Erken doğumolduğu için (34+4) kızımın kilosu 2150 gramdı sonra 1900 e kadar düştü şuanda 4 kilo 14 ocakta doğum yaptim

Ben 34+4 de dogurdum 2 kilo 150 gramdı ödem falan gidibce 1 kilo 900 grama kadar düştük

Ben 37inci haftaya girdiğim gün doğumum başladı, kızımın kilosu zaten 2 hafta geriden geliyordu, bir de 32inci hafta civarı plasenta kireclenmesi basladigi icin kilo alamadi son ana kadar, zaten doğmasaydı 38 de doktor alacaktı. 2.190 la ciktik hastaneden. Suan tam 3 aylik 5.500 kilosu normal mi bilmiyorum pazartesi randevumuz var :)) bir de sütüm yok ne yazik ki mama 1 ay kadar önce kesildi, formul mama veriyorum

Merhabalar siz dogum yapali baya zaman gecmis ama surec nasil ilerledi acaba bende 37 de dogum yaptim 2055 gr dogdu kizim anne karninda 33.haftamda gelisim geriligi baslamisti su an 24 gün oldu hala kuvözde cok zor bir dönem 1860 a dustu sonra onu anca toparladi bu 24 günde 2060 oldu birde karni sisiyor surekli siz neler yasadiniz lutfen gorurseniz bana dönus yapar misiniz 🙏🏻

Merhabalar siz dogum yapali baya zaman gecmis ama surec nasil ilerledi acaba bende 37 de dogum yaptim 2055 gr dogdu kizim anne karninda 33.haftamda gelisim geriligi baslamisti su an 24 gün oldu hala kuvözde cok zor bir dönem 1860 a dustu sonra onu anca toparladi bu 24 günde 2060 oldu birde karni sisiyor surekli siz neler yasadiniz lutfen gorurseniz bana dönus yapar misiniz 🙏🏻
Merhabalar bende su an hamileyim bebegimin gelişiminde sıkıntı var bebeginiz büyüdü mü bir hastalığı var mı

X