Bebeği eşinin ailesine düşkün olanlar bana yardım edin:(((

canım çok haklısın ama eşim ailesine laf söyleyemiyor çok bağlı onlara ama ben istesem ona söyletirim dediğin gibi tavır alırım 1 söylemez 2 söylemez sonunda söyletirim ama inan bende bu iyinet olmasa zaten bunlarda başıma gelmezdi ama çok teşekkür ederim yorumun için genede eşimle yarın akşam konuşup annesine güzellikle de olsa enazından bazı şeyleri söylemesini rica edicem bakalım konuşabilecekmi.bilmiyorumkismile

ya bunları okuyunca çok korktum bende 2,5 ay sonra işe başlıcam ve evimiz yakın olduğu için kayınvaldeme baktırmayı düşünüyorum oda çok istiyo zaten ama bizimkide ben yaptım ben ettim delisi övülmeyi çok seviyor oğlum agu demeye başladı k.valdeme söyledim e ben öğrettim ya der tabi dedi hemen 2 gün görmesin herkesin içinde söyler sanki evden kovuyoruz rezil ediyo milletin içinde eğer böyle hareketleri devam ederse anneme götürcem valla onun yüzünden eşimle birbirimizi yiyoruz o bakarsa kendine bağlıcak oğlumu oğlumla ilişkim kötü olcak diye çok korkuyorum napcam bilmiyorum

kayınvalidem aynı iyi bişey olunca hep oyapar hep övülmeyi sever yalnız 2 gündür oğlum ona yüz vermiyo hergün burada olduğu için oda bozuluyor oğluma ne olduysa eskisi kadar gitmiyo ona oyun oynamak istiyo oda felaket bozuluyor bende üzülmesin diye anne artık büyüyorya ondan falan diyorum.ama sen bence bi dene arkadaşım bi babaanne baksın bakalım ne olacak yakında madem kendi annene götürsen aranızda felaket sorunlar olur biraz benimkine benziyo sanırım kayınvaliden valla ben sırf buyüzden işten çıktım annemde uzakta sen en son ihtimal anneni düşün yoksa eşinlede aran açılır .

aradan 3 yıldan fazla gecmış canım şimdi hersey ne durumda oglun nasıl ve kv ıle aranız?

En çok beni sev, anneyi dövelim mi.. Bence bunları küçük bir çocuğa söyleyen kadın ruh hastasıdır! net!

esiniz maasini vermis
evlendikten sonrada bir kismini vermeye devam etmis
sebep ?
o sizin cocugunuz
babaanne ayri anne ayridir
tavrinizi koyun
belli ki simdiye kadar ses cikarmamissiniz
esinizde öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…