BEBEĞİ FIZIK TEDAVI GOREN ANNELER YARDIM

ikizannesiyim2

Ya kırdığının kalbi ALLAH seviyorsa..!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
254
193
Merhabalar..
Ikizlerim 33+4 dogdular 8 aylikken birinin basini tutmayip oturamadigini farkettim doktora goturduk emar cekti beyninde dort tane beyaz leke varmis ve su toplamis.. Bunun caresinilac degil sadece fizik tedavi suan 17 ayini bitirdi yeni yeni oturuyor ve 1 haftadir emekliyor benim gibi baska anneler varmi

Hayirlisikismet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
1.271
952
34
Cnm insallah gecicektr,peki bunun tek sebebi erken dogmasimiyms?Allahim sifa versin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1535 gün geçti.

ikizannesiyim2

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
254
193
Emar ceken doktor dediki beyni oksijensiz kalmis hasar gormus
Erken dogduklari icin cigerleri gelismemisti hemen makineye baglamalari gerekiyordu ama digerini cikarincaya kadar yanimda beklettiler ikisini beraber goturup kuveze koydular 10saniye daha gecseydi zaten %90 engelli olucakmis. Ben yine ucuz atlattim ayni durumdaki bi arkadasimin bebegi suan beyni oksijensiz kaldigi icin engelli 2 yasinda hic kipirdiyamiyor sadece bombos bakiyor
Rabbim herkeze saglikli evlatlar nasip etsin insallah. Hastalarada sifa versin

ikizannesiyim2

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
254
193
Cnm insallah gecicektr,peki bunun tek sebebi erken dogmasimiyms?Allahim sifa versin
Emar ceken doktor dediki beyni oksijensiz kalmis hasar gormus
Erken dogduklari icin cigerleri gelismemisti hemen makineye baglamalari gerekiyordu ama digerini cikarincaya kadar yanimda beklettiler ikisini beraber goturup kuveze koydular 10saniye daha gecseydi zaten %90 engelli olucakmis. Ben yine ucuz atlattimayni durumdaki bi arkadasimin bebegi suan beyni oksijensiz kaldigi icin engelli 2 yasinda hic kipirdiyamiyor sadece bombos bakiyor
Rabbim herkeze saglikli evlatlar nasip etsininsallah. Hastalarada sifa versin

Hayirlisikismet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
1.271
952
34
Allahim kimsenin cigerini yakmasin,butyn kuzulari saglicakla elimize almayi nasip etsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1535 gün geçti.