Bebeği hissetmiyorum

Evet gerçekten piskolojik olarak mahvetti beni öyle yorumlar keyfini çıkarmak yerine böyle akıl tutulması yaşıyorum 😕 inşallah canım rabbim herkese eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar versin ❤️
Amin inşallah cümlemize 😍
Biz de çok pimpirikliyiz eşimle 10 günde bir kontrole gidiyoruz. Burda 2 doktora giden arkadaşlar da var öyle de yapabilirsin canım için rahat etmezse.

Hanımlar merhaba şimdiden cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.14+3 gebeyim Bebeğin hareketlerinden bahsetmiyorum hamile gibi hissetmiyorum kendimi. Bazı günler bebek ağırlı gibi oluyor hamile gibi hissediyorum bazı günlerde hiç yokmuş içim bomboşmuş gibi hissediyorum bu beni korkutuyor 1 hafta önce hastaneye gittim bir sıkıntı yoktu doktor baktığında ama bilemiyorum karnımda çıkmadı hep içimde bir karamsarlık var yardım edin...
Öncelikle iyi düşünün olumsuzlukları atin kafanızdan, ben de.kendimi hiç hamile.gibi hissetmiyordum hiç belirti yoktu mide bulantısı kusma falan, yani hatta ultrason görmesem hamile olduğuma ben bile inanmazdım

Benim gebliğin başından beri bulantım yok hiçbir belirtim yoktu zaten bilmiyorum insan hani hamile gibi hisseder en azından o bile yok 1 düşüğüm olduğu için insan korkuyor sağolun
Canım hiç korkma ben suan 19 haftamdayım damar atar gibi oluyor arada 20. Haftaya kadar hisedilmemesi normal bende senin gibi bu zamana kadar hamile gibi değildim suan karnım çıktı da belli oluyor bide arada küçük kıbırdanmaları var 28. Haftaya kadar düzensiz olabilirmiş 28 den sonra düzenli hareketlerini hisedecekmisiz 😊 ben 5 senedir evliyim 4. Senede oldu kalbi durdu seni cok iyi anlıyorum rabbim gölüne göre versin canım cok şükür suanlık sağlıklı bebegimiz insallah rabbim tüm hamilelere sagsalim dogurmayı nasip etsin insallah amin

Son düzenleme:
X