Bebek Beslenmesi Bebeği memeden nasıl ayırabilirim?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

meleykemlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
3
2
24
Herkese merhabalar. Şuanda bebeğim 7 aylık oldu 1 ay sonra çalışma hayatına dönmem gerekiyor. Bu 1 aylık süre içinde bebeğimi memeden nasıl ayırabilirim? Dişte çıkarıyor zaten huysuz ne yapacağımı bilmiyorum. Acil destek istiyorum :KK43:(

Konu güncel kalsın diye yazdım.
Bende merak ediyorum bunu. Benimki daha küçük ama 1 yasa gelince bırakmayı düşünüyorum.
Bir tane taş varmis buralarda okumuştum. Bir de kimisi de salça ve ya limon falan sürüyor memesine. Siz sütü sağıp mi vereceksiniz

Özel bir sebebi yoksa neden bırakıyorsunuz ki ? Ek gıdayı daha çok verirsiniz sabah ve akşam emzirirsiniz.Özellikle virüsten anne sütünün koruyucu olduğu doktorlar tarafından söylenirken zorunluluk yoksa bırakmamanız daha iyi bence.

Konu güncel kalsın diye yazdım.
Bende merak ediyorum bunu. Benimki daha küçük ama 1 yasa gelince bırakmayı düşünüyorum.
Bir tane taş varmis buralarda okumuştum. Bir de kimisi de salça ve ya limon falan sürüyor memesine. Siz sütü sağıp mi vereceksiniz
Ne yazıkki sağıp verme gibi şansım yok kesmem gerekiyor bi kaç tane yazı okudum kademeli kesmek gerekirmiş birden kesilmemeliymiş. De kademeler neler nasıl olur bilmiyorum :/

Özel bir sebebi yoksa neden bırakıyorsunuz ki ? Ek gıdayı daha çok verirsiniz sabah ve akşam emzirirsiniz.Özellikle virüsten anne sütünün koruyucu olduğu doktorlar tarafından söylenirken zorunluluk yoksa bırakmamanız daha iyi bence.
Olmazsa evet öyle yapacağım sadece sabahları ve aksam yatarken. Ama gün içinde beni ararsa isterse çok zor olur diye düşünüyorum. Kafam benimde çok karışık

Olmazsa evet öyle yapacağım sadece sabahları ve aksam yatarken. Ama gün içinde beni ararsa isterse çok zor olur diye düşünüyorum. Kafam benimde çok karışık

Benim bebeğim bir yaşını doldurdu.Artık çok aramıyorlar.Sizi de görmeyeceği için zorlanacağını sanmıyorum.Olmadı bir öğünlük sağıp bırakırsınız.

Herkese merhabalar. Şuanda bebeğim 7 aylık oldu 1 ay sonra çalışma hayatına dönmem gerekiyor. Bu 1 aylık süre içinde bebeğimi memeden nasıl ayırabilirim? Dişte çıkarıyor zaten huysuz ne yapacağımı bilmiyorum. Acil destek istiyorum :KK43:(
Yanlış anlamayın ama bebeğinizin size en ihtiyaç duyduğu zamanda çalışmak ne kadar etik bilemedim şuan onu emzirmekten daha önemli ne olabilir tabi mecburiyet ayrı ona bişey diyemem

X