Bebeği memeyi red eden varmı

Dilan prynirci

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
4
2
21
Merhaba bayanlar benim bebeğim iki buçuk aylık mememi tutmuyor kendime çevirdiğim gibi ağlıyor.ben sezeryanla doğum yaptım hem gögüs ucum yoktu bide sütüm gelmedi başta bir iki gün masaj ve pompa attıktan sonra geldi sarılık olmasın diye mama kullandım bide hemşire şırınga attı yara oldu silikon uç kullanıyorum emzirirlen çok ağladığım oldu tam mamayı bırakcak gibi oldu kolik sancıları ve solumun yolu enfeksiyonu kaptı önce gündüz red etmeye başladı sonra gecede bıraktı sağıyorum sütümü ama tüm gün öğünğne yetmiyor mama da veriyorum bu durumda olupta bebeği tekrar memeye dönen oldumu?

Merhaba. Oğlum 4 aylıkken durduk yere meme reddi yaptı tam 2 ay ne gece ne gündüz almadı. Sadece derin uykuda 1-2 kez çekip, uyanır gibi olunca yine bırakıyordu. Sabırla 2 ay uğraştım ve tekrar memeye dönderdim hatta 2,5 yaşında zor bıraktı. Sabırla devam edin,pes etmeyin.

Bende öle yapmaya çalışıyorum hem gündüz hem gece uyumuyorum süt sağıyorum hafif uykuluyken emzirmeye çalışıyorum hani mama veriyorum dönmicek diye tedirginim açıkcası

X