Bebegi uykusuzluk ceken anneler anason veriyor musunuz??

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
bebegi uykusuzluk ceken anneler uykusu duzene girsin diye anason verdinizmi ve en erken ne zaman ne miktarda verilmelidir..????

bebegi uykusuzluk ceken anneler uykusu duzene girsin diye anason verdinizmi ve en erken ne zaman ne miktarda verilmelidir..????

ben aksamlari 1-2 cay kasigi veriyorum. gerci daha cok gaz icin veriyorum ben.
bugun sabahtan beri olduk gazdan, hic uyumadik.

sizdede mi uyku sorunu var canim?

ben aksamlari 1-2 cay kasigi veriyorum. gerci daha cok gaz icin veriyorum ben.
bugun sabahtan beri olduk gazdan, hic uyumadik.

sizdede mi uyku sorunu var canim?

evet malesef cok uykusu var uyuyamiyor burnu kipkirmizi surekli gozlerini ovaliyor ve surekli esniyor aglayip duruyor uyuyamiyor:çok üzgünüm:

canım benimkininde uyku sorunu vardı ama ben anasona karşıyımhatta bu yüzden gaz ilaçlarını bile kullanmıyorum.korkutmak istemem sizleri ama benim yüğnlerimden birinde beyinde hasara yol açtı anason.ben papatya ve ıhlamuru demliyorum bir arada gün 10 cc veriyorum akşamları ona başladığımdan beri ne gaz derdi kaldı nede uyksuzluk.100 cc kaynar suya bir tutam papatya bir tutamda ıhlamur atıp ağzını kapatıyorum 10 dakka demleniyo içine çok azda açılığını alcak kadar yarım çay kaşığı şeker atıp onu veriyorum.

rezene veriyodum işe yrıyodu ama bıraktı içmiyo içiremiyorum artık
aynen uyku sorunu bızde de var gece 5 te kalktı hala ayakta ya eyvahedigeldismile

canım benimkininde uyku sorunu vardı ama ben anasona karşıyımhatta bu yüzden gaz ilaçlarını bile kullanmıyorum.korkutmak istemem sizleri ama benim yüğnlerimden birinde beyinde hasara yol açtı anason.ben papatya ve ıhlamuru demliyorum bir arada gün 10 cc veriyorum akşamları ona başladığımdan beri ne gaz derdi kaldı nede uyksuzluk.100 cc kaynar suya bir tutam papatya bir tutamda ıhlamur atıp ağzını kapatıyorum 10 dakka demleniyo içine çok azda açılığını alcak kadar yarım çay kaşığı şeker atıp onu veriyorum.

yegeninize ne kadar anason verildi ki ve anasondan olduguna eminmisiniz?

papatya ve ihlamuru bende deniyim, anasondan iyidir.

yegeninize ne kadar anason verildi ki ve anasondan olduguna eminmisiniz?

papatya ve ihlamuru bende deniyim, anasondan iyidir.

geçmiş zaman olduğu için miktar konusunda kesin bişey söyleyemeceğim canım ama saf anason yağı kullandığını ve birden morarak hastahaneye kaldırıldığını ve doktorunun gelip sebep olarak anasonu gösterip beyinde hasar kalıcak deyişini.öle aman aman bir sorun deil belki ama yinede neden olsun ( bu arada yiğenim şuan 8 yaşında ve algılamasında yavaşlık var)

X