Bebek Beslenmesi bebeğim 6 aylık 6 kilo:((2 aydır hiç kilo almadı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
merabalar.pirinç unu ile muhallebi yapıp yedirirseniz bebekleriniz kilo alabiliyor. pirinç unununkilo yapma özelliği var.

bence 2 aydır kilo almaması hiç normal değil...başka bi dr göster belki başka bi sebebi vardır...kızımda 4 ayında çok az kilo aldı hiçbişey yemiyo du saatlerce aç kalıyodu...3 dr gezdik en sonuncu dr buldu..kızım idrar yolu enfeksiyonu geçiriyomuş ilaç tedavisine başladık ve kızım 1 haftaya kalmadı düzeldi ve tekrar normal kilo almaya başladı...
bence başka bi dr daha göster...
Merhaba bu konuyu açalı çok olmuş ama danışmak istiyorum umarım görürsünüz. Benim bebeğim 4 aylık 2 aydır kilo alımı durdu İdrar yolu enfeksiyonu çıktı antibiyotik tedavisi ne başladık 3 gün oldu hiçbir gelişme yok saatlerce aç kalıyor beni etmiyor mama yemiyor kahroluyorum üzüntüden sütüm azaldı. Siz neler yaşadınız ne tavsiye edersiniz

Bnm bebeğim de cok zayif goren bu ne dyo 5 aylik 2 aylik gibi duruyo başkalarının çocuklarınn yaninda en küçük bnm ki küçük dogdu bklm pazartesi kontrol var kac cikck mma yemiyo du bu aya kadar bu ay mamada verdim pirinç unuda bklim ins ise yaramistir

Merhabalar konuyu açalı çok uzun zaman olmuş
Benim kızım artık 5yaşında ve hala çok zayıf 15kilo
Dahada kötüsü boyu uzun giderken 2yaşından sonra çok az uzadı ve yaşıtlarından 4cm kısa kaldı
Hala sabahları yemez zor yutar herşeyi seçer
Ama eskisi gibi kahrolmuyorum alıştım diyelim
Çok çektim çok yıprandık hem kızım hem ben
Elimize hiçbirşey geçmedi koskoca bir sıfır
Size tavsiyem sakin olun sabırlı olun ve asla çocuğunuza yemek yemiyor diye sinirlenmeyin
Benim yaptığım hataları yapmayın ne olur ben çok pişmanım çocuğumun en güzel günlerini kabus dolu geçirdik bebekliğini yaşayamadık şuam çok pişmanım
Her çocuğun yapısı farklı ve bunu değiştiremiyorsunuz
Yaşıtlarından çok akıllı ve zeki bir çocuk
Fiziksel olarak gelişmedi belki Ama beyinsel olarak yaşıtlarından çok önde maşallah
İleride zaten kilo alacak takmayın günlerinizi ne kendinize nede bebeğinize zehir etmeyin
Birde tavsiye zorla yemek yedirmek gerçekten iştahsızlığı şiddetle artırıyor birde doktorların verdiği o saçma sapana özel raporlu mamaları asla almayın hem ile yaramıyor hem kusmayı artırıyor

meraba kızlar şuaralar çok zor günler yaşıyoruz kızımla..6 aylık ve hala 6 kilo 4.aydan beri hiç kilo almadı diyebilirim..beni kesinlikle emmiyor devam sütü içmiyor.ek gıdalarla geçiştiriyoruz günde 5 öğün kalorili şeyler yedirmeye çalışıyorum okadar zor yiyorki hiç yaramıyor zaten tam bir kaseyide bitiremiyor malesef gecede 100 cc süt içiyor okadar...2 aydır kilo almadı ve 3 aylık bir bebek gibi duruyor çok üzülüyorum..kızıma neyapalirim doktorumuz bu konuda yardımcı olmuyor malesef kilo aldıracak bişeyler lazım bana lütfen yardımcı olun banaaaa:KK43:
Merhaba sizin bebek büyümüştür benim bebeğim de 5 aylık olacak beni zaten emmiyor sağdığım sütü de içmiyor güç bela veya uykuda iciriyorum hatta onu bile reddediyor çok çaresiz hissediyorum

X