Bebeğim çok huysuz ve kayınvalideme aşık

Kv'nizin çocuğunuzla nasıl ilgilendiğini gözlemleyin..
Belki gerçekten onun sunduğu ortam ve uyarıcılar daha iyi geliyordur çocuğunuza, belki doğrusunu o yapıyordur. Sonuçta bebek bakmış büyütmüş insanlar, ondan belki öğrenebileceğiniz şeyler vardır?
Öğrendiklerinizi evde bebeğinize uygulayıp bağınızı güçlendirebilirsiniz..
Akşama kadar evin içinde oda oda gezdiriyor kucağında, bizimkinin de sesi çıkmıyor tabi

Öncelikle yalnız degilsin emin ol. Benim bebeğim doğdu ve hep ağlıyordu, gaz sancısı dedik ama gaz olayı bitti yine devam etti, evde sürekli ayakta kucağımda geziyordum üstelik kiloluydu, evde sıkılıyordu balkona hatta hergun 3 kez ayrı zamanlarda dışarda mahalle mahalle geziyordum komşularım aciyordu halime. Kanguru aldım dışarda olursa iyi evde asla durmuyordu kanguru da, aç kaliyordum ev temizliği yapamıyordum, eşim evde oldukça yapıyordum ve o çoğu zaman dışardan sipariş veriyordu o kadar caresizdim. Çok ozeniyordum sakin bebek görünce, bir dakika uyku harici sırtı yere degmiyordu, uykularda hep maksimum yarım saat şeklinde tabi ki. Asla çizgi film olmayacak diyen ben 4 gözle dikkatini çekmesini bekledim ki oyalanir kendi kendine biraz diye ama nafile işe yaramadı. Şuan 9 aylık ve ben son 1 aydır rahatım (gece uykuları hariç onlar aynı hâlâ saat başı uyanır ) ne zaman ki emeklemeye başladı artık kucakta durmayı değil yerde olmayı istemeye başladı. Şimdi hep yerde oyun oynuyor geziyor ve nerede tehlikeli şeyler var onlara yöneliyor, bu seferde peşinde dolaşmak yoruyor ama şükür ki eskiye göre çok çok daha iyiyiz.

X