Bebegim emerken cuk cuk ses geliyor.

Doktora dik bağı var mi acaba dedim muayene etmedi kilo alımı fazla olduğu için olsa anlardık dedi ben de doktor değiştim profesöre aldim. Ona soracağım kontrolünde inşallah

Ben de gece neden nedeeeen neden yapamıyorum diye ağladım eşim korkup koşa koşa geldi sonra birlikte ağladık ailece

Ben de gece neden nedeeeen neden yapamıyorum diye ağladım eşim korkup koşa koşa geldi sonra birlikte ağladık ailece
Ya kıyamam .. ne alaka kilo alımı vs.. oğlumun kilosu hep önden gidiyordu ama dil bağı vardı.. bence mutlaka baktır dil bağı varsa emmeyi beceremiyorlar ve ses çıkıyor.

Bu doktorlara da bir şey sorunca acayip sacmalamisiz gibi bakıyorlar ... Şuanda genzine kaçmasi azaldı çok şükür ama sanırım hep Gazi olduğu için ikinarak emiyo ve ağzından kaçırmaya devam ediyor...

Benim 8.5 aylik kizim hala emerken boguluyor, cok sukur biz cigere kacma sorunu yasamadik ama bogulmasi strese sebep oluyor bende.

Benim sorunum hiperlaktasyon, sutum yogun ve tazyikli. Bebekle yanyana uzanarak emzirmedigim surece bogulma yasiyor mutlaka. Boyle de deneyebilirsiniz.

Bu doktorlara da bir şey sorunca acayip sacmalamisiz gibi bakıyorlar ... Şuanda genzine kaçmasi azaldı çok şükür ama sanırım hep Gazi olduğu için ikinarak emiyo ve ağzından kaçırmaya devam ediyor...
Zaman geçtikçe azalacak yazmayı unutmuşum size geri. Merak etmeyin o genize kaçmalar azalıyor, kaçırsa da kendi kendine kontrol etmeyi öğreniyor kolay düzeliyor. Zamanla düzelecek stres yapmayın ağlamayın. Ne güzel gelişiyor bebeğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…