Bebeğim için dualarınızı istiyorum

Yumucuk

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
46
28
Arkadaşlar 22 haftalık hamileyim. Ne yazık ki geçen hafta detaylı ultrasonda bebeğimin beynindeki corpos collosumun kısa ve ince olması nedeniyle birçok sorun yaşama ihtimalinin bulunduğunu,başka sorunlarında eşlik edebileceğini belirttiler. Gebelik sonlandırma ile ilgili konuştular. Günlerce ağladım, resmen yıkıldım. Beyincik yok dediler ama MR da beyincik var görünüyor. 6 şubatta tekrar MR a gireceğim. Sonrasında hocalar sonuçlara göre karar verecek. Sizlerden ricam bebeğim için dua etmeniz. Ne olur arkadaşlar içinizden gerçekten gelerek oğluma dua edin. Sağlıkla kucağıma alayım ve sağlıkla büyütebileyim bebeğimi. Yanılıyor olsunlar inşallah. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum ben. Artık geriye Allah'a ve dualara sığınmak kaldı. Lütfen bebeğime dua edin. Allah hiç kimseyi evladı ile sınamasın, hiçbir anneye evlat acısı yaşatmasın. İsmim Elif.

Son düzenleme:
Burada okumuştum birisine daha yok demişlerdi sağlıklı doğum yaptığını ,yanılma çok olabiliyor Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alın

Burada okumuştum birisine daha yok demişlerdi sağlıklı doğum yaptığını ,yanılma çok olabiliyor Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alın
Cok teşekkür ederim amin inşallah ❤️. Allah sizinde dualarınızı kabul etsin ve dileklerinizi gerceklestirsin 🙏🤲

Arkadaşlar 22 haftalık hamileyim. Ne yazık ki geçen hafta detaylı ultrasonda bebeğimin beynindeki corpos collosumun kısa ve ince olması nedeniyle birçok sorun yaşama ihtimalinin bulunduğunu,başka sorunlarında eşlik edebileceğini belirttiler. Gebelik sonlandırma ile ilgili konuştular. Günlerce ağladım, resmen yıkıldım. Beyincik yok dediler ama MR da beyincik var görünüyor. 6 şubatta tekrar MR a gireceğim. Sonrasında hocalar sonuçlara göre karar verecek. Sizlerden ricam bebeğim için dua etmeniz. Ne olur arkadaşlar içinizden gerçekten gelerek oğluma dua edin. Sağlıkla kucağıma alayım ve sağlıkla büyütebileyim bebeğimi. Yanılıyor olsunlar inşallah. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum ben. Artık geriye Allah'a ve dualara sığınmak kaldı. Lütfen bebeğime dua edin. Allah hiç kimseyi evladı ile sınamasın, hiçbir anneye evlat acısı yaşatmasın.
Allah yardimciniz olsun. İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alirsiniz🤲

İnşallah yanılıyorlardır. Allahım şifasını versin. Sağlıkla kavuşmanız dileğiyle 🙏🏻

Arkadaşlar 22 haftalık hamileyim. Ne yazık ki geçen hafta detaylı ultrasonda bebeğimin beynindeki corpos collosumun kısa ve ince olması nedeniyle birçok sorun yaşama ihtimalinin bulunduğunu,başka sorunlarında eşlik edebileceğini belirttiler. Gebelik sonlandırma ile ilgili konuştular. Günlerce ağladım, resmen yıkıldım. Beyincik yok dediler ama MR da beyincik var görünüyor. 6 şubatta tekrar MR a gireceğim. Sonrasında hocalar sonuçlara göre karar verecek. Sizlerden ricam bebeğim için dua etmeniz. Ne olur arkadaşlar içinizden gerçekten gelerek oğluma dua edin. Sağlıkla kucağıma alayım ve sağlıkla büyütebileyim bebeğimi. Yanılıyor olsunlar inşallah. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum ben. Artık geriye Allah'a ve dualara sığınmak kaldı. Lütfen bebeğime dua edin. Allah hiç kimseyi evladı ile sınamasın, hiçbir anneye evlat acısı yaşatmasın. İsmim Elif.
Allah şifa versin.Inşallah sorun çikmaz saglikli olur.💕🤲

Rabbim şafi adıyla şifa versin 🤲🏻 İnşallah sağlıklıdır, kavuşursunuz inşallah 🤲🏻

İnşallah yanılıyorlardır. Allahım şifasını versin. Sağlıkla kavuşmanız dileğiyle 🙏🏻
Amin inşallah yanılıyorlardır. İnşallah sağlıkla kavuşayım bebeğime. Sizlerinde duaları, dilekleri kabul olsun. Burada bana vakit ayırıp iyi dileklerde bulunup dua ediyorsunuz ya çok ama çok teşekkür ederim🤲🙏❤️

Amin inşallah yanılıyorlardır. İnşallah sağlıkla kavuşayım bebeğime. Sizlerinde duaları, dilekleri kabul olsun. Burada bana vakit ayırıp iyi dileklerde bulunup dua ediyorsunuz ya çok ama çok teşekkür ederim🤲🙏❤️
Rica ediyorum ne demek. Dualarım sizinle 🙏🏻

Arkadaşlar 22 haftalık hamileyim. Ne yazık ki geçen hafta detaylı ultrasonda bebeğimin beynindeki corpos collosumun kısa ve ince olması nedeniyle birçok sorun yaşama ihtimalinin bulunduğunu,başka sorunlarında eşlik edebileceğini belirttiler. Gebelik sonlandırma ile ilgili konuştular. Günlerce ağladım, resmen yıkıldım. Beyincik yok dediler ama MR da beyincik var görünüyor. 6 şubatta tekrar MR a gireceğim. Sonrasında hocalar sonuçlara göre karar verecek. Sizlerden ricam bebeğim için dua etmeniz. Ne olur arkadaşlar içinizden gerçekten gelerek oğluma dua edin. Sağlıkla kucağıma alayım ve sağlıkla büyütebileyim bebeğimi. Yanılıyor olsunlar inşallah. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum ben. Artık geriye Allah'a ve dualara sığınmak kaldı. Lütfen bebeğime dua edin. Allah hiç kimseyi evladı ile sınamasın, hiçbir anneye evlat acısı yaşatmasın. İsmim Elif
İnşallah🤲🙏 Çok çok teşekkür ediyorum. Allah da sizin dualarınızı, dileklerinizi kabul etsin ❤️🤲
inşallah sağlıkla gelir son durumunuz nedir?

X