Kızlar duada buluşalım (4444 tefriciye )

Supurgesizcadiii35

❤️İçimdeki aşk ❤️
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2018
788
1.470
image.jpeg

hamile kalmak için veya evladını sağlıkla kucağına almak için tefriciyye okumak isteyenler beni etiketlesin...listemiz açıktır her zaman katılabilirsiniz.bu liste başladıktan sonra katılanlar liste sonuna eklenir.

1- @aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
2- @Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
3- @Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
4- @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5- Jannefel Jannefel (evlat sahibi olmak için) bat: 12 mart
6- @Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
7- @Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
8- @AsyaaAyazz (evlat sahibi olmak için ) bat: 28 mart
9- juliet55 juliet55 (evlat sahibi olmak için ) bat: 31 mart
10- @ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
11- @ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
12- @41EEEEE41 (evlat sahibi olmak için) bat:
13- @Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı:

not:Ezberinizde varsa veya bir kağıda yazıp adetliykende okuyabilirsiniz.ve abdeste gerek yok.Adetli olan kadınlara Dua okumak yasaklanmamıştır. Adetli kadınlar kuran ayetleri dışında her türlü Duayı okuyabilirler. Salatı Tefriciye veya halk arasında 4444 duası olarak da bilinen bu özel duayı adetli olan kadınlarında okuması caizdir. Adetli olan kadınlara yapmaları yasak olan sadece bir kaç ibadet vardır ve dua etmek bu yasaklar arasında değildir. Diledikleri gibi ve diledikleri kadar her türlü dua, Zikir ve tesbihat okuyabilirler bunun dinen hiç bir mahzuru yoktur aksine okumaları fazilet ve sevaba vesiledir.

tefriciyye niyet nasıl yapılır.
ilk önce niyet ederek 2 rekat namaz kılınır.Namaz bitip selam verince 100 defa"Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh" diyerek tövbe ve istigfar edilir. Sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim."İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
ayeti okunur ve Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlanır.

Son düzenleme:
10 tane okudum sizin icin Allah size de nasip etsin bu guzel duyguyu
canım benim aminnn inşallahh daha namazını kılıp başlamadık ama rabbim kabul eder eminim desteğin için çookk saol:KK200: duasını ederken destek olan hamile arkadaşların bebeklerini sağlıkla kucaklarına alması için diye de eklicem:nazar:

Eki Görüntüle 2115798
Kızlar artık hayırlısı ile bebeğini kucağına almak isteyenler yamacıma gelsin.

Çok araştırdım kaç kişi bu dua ile dualarının kabul olduğunu yazmış daha adedi tamamlamadan hamilelik haberini almış.tam tevekkül ve şuhu ile duamızı edelim hangimizinki Allah katında kabul olur bilinmez.Rabbim ol derse olur istemekte biz kullarına yakışır. Anne olmak için rabbimize yakaralım. Önce liste yapalım kaç kişi olursak 4444 tefriceyi paylaşalım . Önden usulüne göre duasını namazını ben kılıp duayı başlatıcam belirlediğimiz günde hep beraber tefriceyi okumaya başlarız en son listedeki isimlerimize göre duasını yapar dileğimizi dileriz.benimle başlamak isteyenler beni etiketlesin...

1- E esrunum 20 adet
2- Ceydagvsl Ceydagvsl 100 adet
3- Afilim92 Afilim92 1o adet

Canım şöyle mi yapsan?
4444 ile başla her okuyan o sayıdan düşüp kalanı yazsın. Misal;44 okudum kalan 4400 yazılsın

Toplayarak gidilsin ki kaç adet okunduğu belli olsun bazı üye ler karıştırabilir mükerrer rakamı düşerler karışıklık olur
bende baştan herkes toplansın okuyabileceğini yazalım ona göre başlayalım istiyordum ben zaten buna başlayacaktım ezbere biliyorum ve hızlı okuduğum için otursam normalde 5 günde kendim bitiririm ama duaya herkesi katmak istedim herkesin dileği duygusu olsun toplanalım istedim ama pek yanaşan olmadı.

bende baştan herkes toplansın okuyabileceğini yazalım ona göre başlayalım istiyordum ben zaten buna başlayacaktım ezbere biliyorum ve hızlı okuduğum için otursam normalde 5 günde kendim bitiririm ama duaya herkesi katmak istedim herkesin dileği duygusu olsun toplanalım istedim ama pek yanaşan olmadı.
Canım biz başlayalım istersen ufak ufak. Benim ezberimde yok ama o kısa bir dua.ben bir de Meryem suresi okuyorum.bunuda günde 50 okuyabilirim regl olana kadar. 3 5 gün kaldı çünku.sonra yine devam ederim

Canım biz başlayalım istersen ufak ufak. Benim ezberimde yok ama o kısa bir dua.ben bir de Meryem suresi okuyorum.bunuda günde 50 okuyabilirim regl olana kadar. 3 5 gün kaldı çünku.sonra yine devam ederim
tamam canım olur ben bugün namazını ve okunması gereken duaları okuyup buraya başlıyoruz yazarım herkes okuduğunu gün sonunda yazar katılmak isteyen olursa araya ekleriz. sayı tamamlanınca duasını listenin son haline göre 10 kişiysek hepimiz için ettiğimiz duayı ve destek olan hamile arkadaşlar için de sağlıklı evlat hayırlı kolay doğum olması diye bitiririz

tamam canım olur ben bugün namazını ve okunması gereken duaları okuyup buraya başlıyoruz yazarım herkes okuduğunu gün sonunda yazar katılmak isteyen olursa araya ekleriz. sayı tamamlanınca duasını listenin son haline göre 10 kişiysek hepimiz için ettiğimiz duayı ve destek olan hamile arkadaşlar için de sağlıklı evlat hayırlı kolay doğum olması diye bitiririz
Aynen canım tamam olur

kızlar ben namazı kıldım ve tövbe dualarını okudum bügün başlayabiliriz.hergün en son kaçta okuduysanız adedini bildirin ben sayıları not edicem güncel adedi ilk mesajın altına yazıcam görebilirsiniz.okurken mümkünse kıbleye dönün (eğer dönemiyorsanız da olur) ve aklınızdan herşeyi çıkarmaya çalışıp sadece bebeğe yoğunlaşalım.rabbim niyetimizi ve dualarımızı kabul etsin inşallah

X