Çocuk Hastalıkları Bebeğim Kabız Değil ama Kakasını Yaparken Çok Zorlanıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
merhaba benim de kızım 4 aylık bende çok çektim senin sorunundan. Hacı Şakir in falan kare saf sabunları var fitil gibi yap poposuna sok çıkar hemen kakasını yapıveriyor hemde hiçbir zararı yok tavsiye ederim ilaçsız ve doğal...

arkadaşlar benim şamilimde hem acayip gazlı hem kaka yapmakta çok zorlanıyodu hem gaz hem rahat kakasını yapması için kimyon baharat çay kaşıgının4de birini 50mlsıcak suda demleyıp icirin çok farkedecek inşaallah deneyın benim den emedigim kalmadı ensonunda bunu bulduk

Kaç sene olmuş siz yazalı ama belkı hala takıp edıyorsunuzdur
Benımde 50 gunluk bebegım var doktor aynı seylerı soyledı sız yaptırdınız mı ? ve ıse yaradı mı yardımcı olur musunuz?

Kaç sene olmuş siz yazalı ama belkı hala takıp edıyorsunuzdur
Benımde 50 gunluk bebegım var doktor aynı seylerı soyledı sız yaptırdınız mı ? ve ıse yaradı mı yardımcı olur musunuz?

canım gecenlerde bebeğim 3 gün yapamadı kakasını dr karnını ovmamı söyledi (normalde yaptığım masajdan biraz daha sert tabi rahatsız etmicek sekilde ) ve dr bunu uygulamalı sekilde gösterirken bebeğim kakasını yapmaya basladı aynı taktiği uyguluyorum çok faydalı tavsiye ederim bide bacakları ileeri geri yaptırın

Kakasını yapıyor ama yaparken son donemde cok zorlanmaya basladı.
Bugun doktora gıttıgımde elıyle delıgını kontrol ettı dıskı fıskırdı
Delıgı dar acmamız lazım yoksa bagırsagı falan yırtılır dedı bıkac gun ıcınde yapalm dedı
Bende mudahale etsın ıstemıyorum zaten cok canı yandı cok uzuldum
Zamanla acılmaz mı acaba yada aynı sorunu olan bır bayan vardı acaba onunkı ıyı sonuc vrdı mı
Yaptırmazsan ılerde daha buyuk sorunlar cıkarıcak dedı (
Kararsız kaldım

Benimde bebeğim 29günlük doğduğundan beri gece gündz ıkınıyo ağlıyo damlalar bi işe yaramıyo dr bana rezene anason papatya demle iç dedi diğer kızımda bu işe yaramıştı ama bu kez yaramıo inşallah sabredicez ve geçecek

Poposunun içne çok zorlamadan kulak çöpünü zeytin yağla içne azcık sok 1 sefer çevr çöpü içndeyken bi kaç kere yap rahatlatır , kakasını yaparken poposuna masaj yap

Merhaba benim bebegim de 20 günlük. Kakasini yaparken çok ağlıyor. . Gaz sancilari da var tabi. Bio Gaia diye bir damla verdi doktor. Ama kakasi yumuşak olmasına rağmen çok ağlıyor yaparken. . Çok üzülüyorum. Acaba bir sorun mu var.

Merhaba, umarım hala takip ediyorsunuzdur.
Benim oplum 4 aylık doğduğundan beri aynı sizinki gibi, çok sancılı tazyikli yapıyor kakasını ama çok da sulu kakası.
Sizde durum nasıl geçti mi merak ettim?

Şu an için bebegnz nasl oldu aysun hanım.. benimde de war ayni sorun dogdugundan
Su an be durumda bebeğinz halaa dewam ediyor mu ne yaptnz.. benm bebegmde de war ayni sorn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…