Bebeğim kakası açık kahverengı

sarezumra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
10
1
28
Bebegım 15 günlük yaklaşık bir haftatır günde 5 kere falan kaka yapıyor ama acık kahverengı renk sarıya dönük pütürlü ve sulu yapıyor birde yaparken curkkk dıye ses gelıyot ıshal tarzında ses geliyor sadece anne sütü alıyor bu durum başına gelen varmı yada bılen bırı

Bebegım 15 günlük yaklaşık bir haftatır günde 5 kere falan kaka yapıyor ama acık kahverengı renk sarıya dönük pütürlü ve sulu yapıyor birde yaparken curkkk dıye ses gelıyot ıshal tarzında ses geliyor sadece anne sütü alıyor bu durum başına gelen varmı yada bılen bırı
Benimki de öyle gayet normal çocuk sadece süt içiyor ne kadar katı gelebilir 🤷🏻‍♀️
Sizin bebiş azar azar sık yapıyordur
Benimki de tam tersi günde bir kez veya gün aşırı çok yapıyor. Bünyeden bünyeye değişir. Değişir daha zamanla normal gıda gibi düşünme. Yenidoğan ve sadece süt içiyor. Süt onun sindirimine uygun hafif bir gıda korkma.. Sağlık ocağındaki ebeyi arayıp sor, oradaki hekiminle görüş kafan rahatlasın

Mama yerse daha kıvamlı ve koyu gelebilir hatta kabız bile olabiliyorlar

Bebek kaka renkleri yazarsaniz google'a, bir suru tablo gorursunuz, orada hangi kakadan korkmaliyiz, hangisi normal hepsi yazar.

Bahsettiginiz kaka gayet normal, saglikla buyutun 💕

Benimki de öyle gayet normal çocuk sadece süt içiyor ne kadar katı gelebilir 🤷🏻‍♀️
Benimki de tam tersi günde bir kez veya gün aşırı çok yapıyor. Bünyeden bünyeye değişir. Değişir daha zamanla normal gıda gibi düşünme. Yenidoğan ve sadece süt içiyor. Süt onun sindirimine uygun hafif bir gıda korkma.. Sağlık ocağındaki ebeyi arayıp sor, oradaki hekiminle görüş kafan rahatlasın

Mama yerse daha kıvamlı ve koyu gelebilir hatta kabız bile olabiliyorlab

Birde cok uyuyor bn kaldırmasam uyanmıyor sızınkıdemı oyle acaba gece 12 de falan emzırıp yatıyor kaldırmasam sabaha kadar uyur heralde ıkı haftalık daha uykusu agır

Birde cok uyuyor bn kaldırmasam uyanmıyor sızınkıdemı oyle acaba gece 12 de falan emzırıp yatıyor kaldırmasam sabaha kadar uyur heralde ıkı haftalık daha uykusu agır
Gece uykusu derin ben de hala zorla uyandırıyorum
Bez değiştirip uyandırıyorum 🤷🏻‍♀️

Bnde aynı şekıl bazen su falan yapıyorum yüzüne ılk bebegımde ole bişey olmamıştı bnde bunda endişelendim acıkcası

En sağlıklı kakayı yapıyor işte altın sarısı. Biz 3 ay kontrolüne gittiğimizde bebeğim tam o anda kaka yaptı. Doktorumu hemen dedi ki “kakası çok sağlıklı altın sarısı” normal yani merak etmeyin.

Kakası gayet normal . 2 saatte bir beslemek için uyandırın mutlaka . Altını açın ıslak mendille silin uyanır. Aktif emmesini sağlayın. 40 günden sonra gözleri açılınca i sizi uyandıracak zaten.

X