Bebegim Neden böyle yapiyo

Help you

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
247
52
27
Bebegim 9 aylik ve gece uykusuna gectikten yarim saat sonra uyaniyor ve agliyor aglayarak uyaniyor ne emiyo ne susuyor zorla uyuyor sakinliyor neden böyle oluyor

girlinred

Önümüzdeki maçlara bakıcaz😎🏆
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
7.032
11.480
Ben olsam uyutmadan önce kulağına sakinleştirici sözler fısıldar ninni falan söylerim, okşar severim bol bol. Uyuyunca da huzur veren duaları okuyup üflerim. Fiziksel bir sebebi yok sanırım. Bunlar da psikolojisine iyi gelir. Kıyamam yaa miniciktir o şimdi ❤️

Help you

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
247
52
27
Ben olsam uyutmadan önce kulağına sakinleştirici sözler fısıldar ninni falan söylerim, okşar severim bol bol. Uyuyunca da huzur veren duaları okuyup üflerim. Fiziksel bir sebebi yok sanırım. Bunlar da psikolojisine iyi gelir. Kıyamam yaa miniciktir o şimdi ❤️
Yani sakincede uyutmaya calisiyoruz ama neden böyle yapiyor bilmiyorum uzunca bi suredir böyle yapiyor bide carsafda elde sallayip uyutuyoruz cok zorlaniyoruz evett minicik yavrum kiyamam bide iç cekiyo ağlayınca

Prenses21

🤰MUCİZEMİ BEKLİYORUM🤰
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2020
865
493
20
Yani sakincede uyutmaya calisiyoruz ama neden böyle yapiyor bilmiyorum uzunca bi suredir böyle yapiyor bide carsafda elde sallayip uyutuyoruz cok zorlaniyoruz evett minicik yavrum kiyamam bide iç cekiyo ağlayınca
Alistirmayim carsafa birakin sizin kokunuza allissin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-08-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 113 gün kaldı.

Bebeğinizin duyduğu bazı sesler şunlardır; kalp atışınız, konuşurken sesinizin yankılanması, nefes alırken havanın ciğerlerinize dolup boşalırken çıkardığı sesler, mide ve bağırsaklarınızdan gelen sesler. Bebeğinizin kalp atış sesi yükseldikçe, bebeğinizin kalp atışlarını, siz yoga pozisyonundayken, göbeğinize kulağını dayıyan bir kişi rahatlıkla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebeğinizin kalp atışının güçlü sesini duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Help you

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
247
52
27
Alistirmayim carsafa birakin sizin kokunuza allissin
Malesef ya carsafa cok alisti 9 aydir carsafta sallaniyor ve baska hic bir türlü uyumuyor napacaz nasil birakacaz bilmiyorum baska yontemleri deneyince uyumiyor agliyor kiyamiyoruz tekrar aliyoruz ele kokuma alismiyor oksuyorum seviyorum oyle uyusun olmuyo😔

girlinred

Önümüzdeki maçlara bakıcaz😎🏆
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
7.032
11.480
Uyku öncesi ılık banyo gibi rutinleri denediniz mi? Karanlıkta kucağınızda gezdirip sevin çarşafa koymadan önce.