Çocuk Hastalıkları Bebegim Neden böyle yapiyo

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Help you

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
551
116
30
Bebegim 9 aylik ve gece uykusuna gectikten yarim saat sonra uyaniyor ve agliyor aglayarak uyaniyor ne emiyo ne susuyor zorla uyuyor sakinliyor neden böyle oluyor

Ben olsam uyutmadan önce kulağına sakinleştirici sözler fısıldar ninni falan söylerim, okşar severim bol bol. Uyuyunca da huzur veren duaları okuyup üflerim. Fiziksel bir sebebi yok sanırım. Bunlar da psikolojisine iyi gelir. Kıyamam yaa miniciktir o şimdi ❤️

Ben olsam uyutmadan önce kulağına sakinleştirici sözler fısıldar ninni falan söylerim, okşar severim bol bol. Uyuyunca da huzur veren duaları okuyup üflerim. Fiziksel bir sebebi yok sanırım. Bunlar da psikolojisine iyi gelir. Kıyamam yaa miniciktir o şimdi ❤️
Yani sakincede uyutmaya calisiyoruz ama neden böyle yapiyor bilmiyorum uzunca bi suredir böyle yapiyor bide carsafda elde sallayip uyutuyoruz cok zorlaniyoruz evett minicik yavrum kiyamam bide iç cekiyo ağlayınca

Yani sakincede uyutmaya calisiyoruz ama neden böyle yapiyor bilmiyorum uzunca bi suredir böyle yapiyor bide carsafda elde sallayip uyutuyoruz cok zorlaniyoruz evett minicik yavrum kiyamam bide iç cekiyo ağlayınca
Alistirmayim carsafa birakin sizin kokunuza allissin

Alistirmayim carsafa birakin sizin kokunuza allissin
Malesef ya carsafa cok alisti 9 aydir carsafta sallaniyor ve baska hic bir türlü uyumuyor napacaz nasil birakacaz bilmiyorum baska yontemleri deneyince uyumiyor agliyor kiyamiyoruz tekrar aliyoruz ele kokuma alismiyor oksuyorum seviyorum oyle uyusun olmuyo😔

Uyku öncesi ılık banyo gibi rutinleri denediniz mi? Karanlıkta kucağınızda gezdirip sevin çarşafa koymadan önce.

X