Bebeğim plastik bir parca yutmus olabilir

Betulmeydan

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
16
1
28
Kızlar merhaba lütfen yardim edin bir kac gun once basima gelen bir olay internetten kizima kiyafet satin almistim geldiler ve actim koltugun uzerine koydum posetlerini cope atmaya gittim geldigimde bir tanesinin kagitlari kopmus yerdeydi ve zimbasida kopmustu kucuk olan kismi buldum fakat uzun olan kismi okadar aradim ki bulamadim sonra gorememisimdir diye supurgeye cektim supurgeyi esim bakti bir parca buldu ama daha onceden mi cektim yoksa o gunmu emin degilim cunku ben baktigimda gorememistim. Acaba yuttumu kafayi yiyecegim kakasinda cikmadi bisey kabizligi vs yok sadece bir kere kustu ama dis cikariyor ondan da olabilir .cevremdekiler yutamayacagini dusunuyor o parcayi ben denedim yutamadim siz dusunun ama iste kafamda hep o soru acaba yuttumu en ufak bir sey olsa normal bile olsa acaba ondanmi diyorum lutfen yardim edin basina boyle bisey gelen varmi . Bu arada bebegim 9 aylik . Doktor muayinesi var bir kac gune ama ya varsa beklemelimiyim bilmiyorum lutfen bir akil verin .Bu arada parcanin fotografi ekte .

Eklentiler

• IMG-20231006-WA0016.jpeg
    IMG-20231006-WA0016.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 179
Kontrolde ya da kontrolü beklemeden gidin hastaneye bi film çeksinler böyle stresten sizde mahvolursunuz.

Filimde belli olmaz diyorlar kontrolu 1 hafta sonra ve gittigimiz doktora daha erkene randevu alamiyoruz ozel oldugu halde evet cok stres yapiyorum 4 gun oldu kakasini yapuyor davranislari normal ama rn ufak biseyde acabami diyorum oksurugu vs yok

yutamaz onu uzun bisey yutulacaq sey diyil bence.hem yutsa cikardi. benim oglus yeleginin dugmesini koparip yutmuştu aradim aradim bulamadim sabaha kadar aradim yok. iki gunun sonunda bezinin icinde baktim cikarmiş 🤣 cok korkmustum ama bisey olur diye 😒

Yutmamistir degilmi ay kafayi yiyecegim vesvese sardi resmen filimdede cikmaz diyorlar plastik ve suan salginlar var hastameyede gotursem . Kontrolunu bekleyeyim diyorum ama icim icimi yiyor e yutsa nasil anlasilacak filimle olmuyorsa ama kendindede bir garipluk yok oksuruk vs.

Devlet hastanesine gidin bi ultrasonla bakarlar onda gorunur. Ben yuttugunu sanmam ama burdan ne desek bos

Plaatik oldugu icin gorunmez diyorlar doktoeu gerek yok dedi bide yutsa mutlaka cikardi diyo kaldiki yutqbilecwgi birsey degil diyo ben bile denedim kizlar kac kere yok yutamiyorum asla

Bende geçen bebeğimin iğne yuttuğunda şüphelendim hemen acile gittik film çekildi. Yutmamış şükür. Ama iğne yerine yok o günden sonra kayboldu. Saniyelik bi olaydı iğne yutmak hemen öyle kolay olmaz diye düşünüyorum. Yinede o şüpheyle duramazdım. Sen nasıl duruyosun 4 gündür. Onun bunun lafına niye bakıyorsun

Tabi igne cok farkli bir durum soyleki mantikli duaunmeye calisiyorum benim yutamadigim bir parca ve kizim yemek bile zor yer midesi hicmi bulanmadi ben zaten posetleri attim geldim hemen yani mutlaka bir etki olurdu diye dusunuyorum sakin olmaya calisiyorum aklimda surekli ama salgin var her yerde birde salgina yakalanmak var hastaneler cok kalabalik birde tavrinda hic bir farklilik yok en cokta o beni tutuyor suanda

Degilmi eger yutmus olsaydi kakada mutlaka cikardi kakasini felan guzel yapuyor ama bisey cikmadi . İgne vs onlar tabiki cok tehlikeli ama ben yuttugundan bile emin degilim hastaneye gitsem de cekerlermi bilmiyorum doktoru gerek gormuyo

Misafirlikteyken oğlum gözümün önünde oturuyordu, kontrol ediyorum ikide bir. Kaşla göz arasında başka bir çocuk çekirdek kabuğu verivermiş. Bi baktım öğürmeye çalışıyor, kızardı falan. Hemen aldım baktım tam böyle bademciğin orda takılmış o anki psikoloji işte bana sakin ol bırak mırak diyorlar, soktum 2 parmağımı öğürdü biraz ama aldım onu. Yutsa mutsa takılsa boğazına aman aman neyse ki yutamadı. Düşünün çekirdek kabuğu daha küçük. Bu koca plastik hiç değilse öksürürdü çocuk patates yer gibi yutamazdı. Evham yapmayın inşallah.

Plastik parça kkadan çıkar zaten yeter ki ciğer, soluk borusu vs takılmamış olsun.

X