Doğuma Hazırlık bebegim solda bu defa da demekki kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
çok oldu tabi sen bana erke demiştin..amaaan ne çok sevinmiştim ozamanlar..

inan kendim bile inanmiyorum artik tahminlere falan ama onceleri inanirdim
neyse saglikli olsun da bizi doktorlara muhtac etmesin derim hep

canimizin bir parçası bebeklerimiz ama insan ardarda doguramiyor büyütmek zor onun için her kes 1 kız 1 erkek der durur

sevilcim hatırladığım kadarıyla dra gidicem diyodun 7.aya kadar nasıl bekliyeceksin ben olsam çatlarım
sağ sol olayını kafana takma..arkadaşımın sadece sol yumurtalığı vardı hem kızı hem oğlu oldu...

Ne sağ ne sol Allah hakkımızda hayırlısını versin.Solda illaki kız olur diyenlerin tezini çürütmüş oldu arkadaşın :)

AMİİİİİN bide kızım var 8 yaşında 16 haftalık hamile iken bu bebeğimede kıza benziyo dediler 20. haftada gösterdi kendini oğlum bana ulrasonda kaç haftalıksın ALLAH gönlüne göre versin inan kız olsa hiç farketmezdiii ama ben hamileliğimi öğrendiğim andan itibaren erkek hissettim bilimsel değil ama eğer ilk bebeğin anneye benziyosa kız babaya benziyosa arkası erkek derler baktımda benim etrafımda herkeste tuttu kaydirigubbakcemile5

Canım bir arkadaşımın ilk kızı babasının tıpkısı.İkinci annesine benzer inş. dedik ama o da kız ve yine babasına benziyor.Yani babasına benzeyen kızların arkası erkek oluyor olayı pek tutmadı arkadaşımda.Ayrıca ablamın ilk çocuğu kız ve aynı kendisine benziyor ikincide oğlu oldu aynı babasına benziyor.

benım bebeğimde sağdaydı bende erkek diye ümütlendim buda kız napalım hayırlısı artık.

Canım bugün gördüm kızımı çok şükür sağdaydı.

artık sag sol olayı hiç inandırıcı degil..sevilcim ona takılma...hala ögrenmedinmi cinsiyetini....

X