Çocuk Hastalıkları Bebeğim uykuya dalamıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Burcin62

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
42
31
27
Merhaba anneler 24 günlük bebeğim var altı temiz karnı tok gazı yok geceleri çok güzel uyuyor gündüz akşama kadar uyumuyor memede uyuyor yatağına koyduğum zaman 5-10 dk sonra uyanıp ağlıyor ne yapmam lazım acil yardım?

Merhaba anneler 24 günlük bebeğim var altı temiz karnı tok gazı yok geceleri çok güzel uyuyor gündüz akşama kadar uyumuyor memede uyuyor yatağına koyduğum zaman 5-10 dk sonra uyanıp ağlıyor ne yapmam lazım acil yardım?
Gece uyuması daha önemli bence

Ben telefonuma uygulama indirmiştim süpürge sesi onu açıyordum 40 ına kadar hep öyle uyumuştu sanırım anne karnındaki gibi hissettiği için uykuya dalıyordu bir deneyin belki fayda eder

Youtube da beyaz gurultu dene . 1 2 ay icinde duzene girecek. Sabret.

Gece uyuyorsa daha ne istiyorsun gündüz uyumasın ne olacak gece uyumamasindan iyidir benim bebeğim de 15 günlük gündüz çok güzel uyuyor gece sabaha kadar uyumuyor bence haline şükret 😊

X