Çocuk Hastalıkları Bebeğimde tekrar başlayan gaz sancıları:(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Almira2017

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2018
404
529
33
7 aylik kızımın nedense tekrar gaz sancıları başladı. 4. ayda biter rahatlar demistik oyle de oldu fakat 6.5 aylıkken yine başladı. Bebelac gold kullaniyordum çok da memnundum ama acaba maması mı gaz yapiyo dedik ve hipp combiotic e geçtik fakat gaz da bi değişiklik yok :KK43: kakasini cok guzel yapiyo gunde 2 defa hatta.. Fakat gaz bitmiyo bi turlu surekli ikiniyo ve kendini sıkıyo :KK43: ne yapabilirim :KK43: bu aylarda bu illetle ugrasanlar neler yapiyorsunuz :KK43:

Aybi durumu bizde yasadik, 4-4,5 aylikken nerdeyse bitmisti, 7,5 aylikken yine basladi aman allahim... su an 10 aylik yeni yeni duzemeye basladi...

Sanirim ek gida gecisinde yine barsaklarin uyumuyoa alakali...

Aybi durumu bizde yasadik, 4-4,5 aylikken nerdeyse bitmisti, 7,5 aylikken yine basladi aman allahim... su an 10 aylik yeni yeni duzemeye basladi...

Sanirim ek gida gecisinde yine barsaklarin uyumuyoa alakali...
Ben ek gıda kabızlık yapar diye düşünürken gazla tekrar başetmek zorunda kaldık:KK43: meyvesiydi yogurduydu illaki gaz yapicak bisi oluyo iste... Neyseki şimdilerde yine baya azaldi:) insallah tamamen biter de kurtuluruz :)

X