Bebeğime bir şey oldu

Doktorların sihirli değneği yok , mucize de yaratamıyorlar. Size tanı koymuş hipotonik diye, yönlendirme de yapmış.
Siz neyi öğrenmek istiyorsanız oradayken tekrar sorabilirsiniz.
Bakın ben tanı istemiyorum böyle olan bebeğim neden böyle oldu diyorum. Bir cevap yok. Yönlendirme yapmış diyorsunuz ben kendi isteğimle gidemiyorum başka bölüme onun sevk etmesi lazım. İlgilenmedi diyorum neyi anlamıyorsunuz

Bakın ben tanı istemiyorum böyle olan bebeğim neden böyle oldu diyorum. Bir cevap yok. Yönlendirme yapmış diyorsunuz ben kendi isteğimle gidemiyorum başka bölüme onun sevk etmesi lazım. İlgilenmedi diyorum neyi anlamıyorsunuz

Hangi ülkede yaşiyorsunuz?
Eğer almanyaysa istediğiniz doktora ücret karşiliği gidebilirsiniz. Iciniz rahat eder
Sevk etmesini beklemenize gerek yok

Bebeğiniz bir anda böyle oturmaya başlasa ve aldığınız tek cevap hipotenik olsa ne yaparsınız cidden? Beneğim böyle değildi! Dimdik otururdu diyorum!
Tekrar götürün ve detaylı bilgi isteyin

Öyle Türkiyedeki gibi değil işte. Artık doktor almaz bakmaz. Özele götüreceğim. Randevular geç gelecek Özele ramdevu aldım 3 ay sonra. Ben 3 ay nasıl bekleyeceğim?
Size dediği şeyi internetten araştırıp ona göre bir yol izleyin çok geçmiş olsun inşallah korkulacak bişey çıkmaz.

Söz konusu evladım ve çaresiz bir anneyim. İlgilenmediler ve bilgilendirmediler. Ne yapacağımı bilmiyorum. Başınıza gelirse ki Allah korusun siz daha sakin tepki verin lütfen

Doktor olan arkadaşima sordum ve hypermobility olabilir dedi. Bebeklerin 20% bu sorunu yaşiyorlarmiş.
Bende tedirgin oldum. Benim oğlumda cok kivrak. Ayni şekilde benimde eklemlerim (romatizma olmasina rağmen) çok hareketli. Tüm parmaklarımı mesela ters çevirip koluma yaslayabiliyorum.

X