Bebeğime bir şey oldu

civciv annesii

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
259
241
23
Kızlar 8.5 aylık bebeğime bir şey oldu bir kaç haftadır oturunca bacaklarını iki yana kocaman açarak oturuyordu son bir haftadır oturunca beli kambur öne eğik oturuyor. Düz oturtunca dizini kırıyor elleriyle destek alıyor 😓😣 doktorlar hiç bir şey anlamadılar hiç bir şey yapmadılar. Sadece doktorun bana dediği bebeğin bacakları ve eklemleri esnek fizyoterapi gerekeblir. Yani bunu söyleyip gönderdiler çok çaresizim. Başka doktora da götüreceğim. Ne oldu bebeğime birden bire 🤧 (Dünyanın en mükemmel insanı değilseniz beni yargılamaya gram hakkınız yok!)

Son düzenleme:
Kızlar 8.5 aylık bebeğime bir şey oldu bir kaç haftadır oturunca bacaklarını iki yana kocaman açarak oturuyordu son bir haftadır oturunca beli kambur öne eğik oturuyor. Düz oturtunca dizini kırıyor elleriyle destek alıyor 😓😣 Allahın belası doktorlar hiç bir şey anlamadılar hiç bir şey yapmadılar. Sadece doktorun bana dediği bebeğin bacakları ve eklemleri esnek fizyoterapi gerekeblir. Yani bunu söyleyip gönderdiler çok çaresizim. Başka doktora da götüreceğim. Ne oldu bebeğime birden bire 🤧
Sakin okun lutfen. Normal doktordan (uzman, doç.) ziyade profesöre götürün ki eğer bir sıkıntısı varsa vakit kaybı yaşamayın. Kendisinin yardımcı olamayacaği bir durumsa da başka bir meslek taşına veya hastaneye fln yönlendirir sizi. Bu arada esnek eklem derken neyi kastetmis tam olarak. Normalde olmamasi gereken bir şey miymiş? Ya da sonradan da olabiliyor muymuş bu durum? Hiç bir açıklamada bulunmadı mı? Sizi fizyoterapiste yönlendirmeden önce de bazı tetkikler yaptırmanızı fln istemedi mi?

Kas gerilemesinden mi bahsediyorsunuz? Yani cocugunuz dik oturabiliyordu ama artik yigilip kaliyor mu nedir tam olarak?

Kızlar 8.5 aylık bebeğime bir şey oldu bir kaç haftadır oturunca bacaklarını iki yana kocaman açarak oturuyordu son bir haftadır oturunca beli kambur öne eğik oturuyor. Düz oturtunca dizini kırıyor elleriyle destek alıyor 😓😣 Allahın belası doktorlar hiç bir şey anlamadılar hiç bir şey yapmadılar. Sadece doktorun bana dediği bebeğin bacakları ve eklemleri esnek fizyoterapi gerekeblir. Yani bunu söyleyip gönderdiler çok çaresizim. Başka doktora da götüreceğim. Ne oldu bebeğime birden bire 🤧
Doktorlar “Allah ın belası “ ise onlara götürmeyin

Doktorlar için söylediğiniz söz cok çirkin👎🏻

Allah'ın belası doktorlar mi? Yorum yapmayı hak etmiyorsunuz
Doktorlar “Allah ın belası “ ise onlara götürmeyin
Korkunuzu anlıyorum da üslubunuz çok çirkin. Buradan biz nasıl anlayabiliriz prof falan gidin
Kızlar artık çaresizlikten delirmek üzereyim. Gerçekten Türk doktorlara asla böyle bir şey söylemem. Ama şu yabancı doktorlar gerçekten sabrımı zorluyor. Çocuğum oturamıyor hiç bir şey demeden gönderdi. Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum artık

Evet yurt dışındayım. Sağlık sistemi zaten berbat. Ama gerçekten doktorlar aşırı tecrübesiz. Yani bizim bir aile hekimiz kadar olamazlar
İşte bizde de kıymet görmüyorlar. Ne maddi ne manevi degerleri yok gidiyorlar ülkemizden. Cocuğun yüzünü kapatıp foto paylasın daha doğru yorumlar gelir.

Kas gerilemesinden mi bahsediyorsunuz? Yani cocugunuz dik oturabiliyordu ama artik yigilip kaliyor mu nedir tam olarak?
Sakin okun lutfen. Normal doktordan (uzman, doç.) ziyade profesöre götürün ki eğer bir sıkıntısı varsa vakit kaybı yaşamayın. Kendisinin yardımcı olamayacaği bir durumsa da başka bir meslek taşına veya hastaneye fln yönlendirir sizi. Bu arada esnek eklem derken neyi kastetmis tam olarak. Normalde olmamasi gereken bir şey miymiş? Ya da sonradan da olabiliyor muymuş bu durum? Hiç bir açıklamada bulunmadı mı? Sizi fizyoterapiste yönlendirmeden önce de bazı tetkikler yaptırmanızı fln istemedi mi?
Fotograf koyabilir misiniz yuzunu gostermeden? Boyle ne demek istediginiz tam anlasilmiyor.
Gittiğim doktor zaten profesör dü (Güya) fotoğraf ekledim. Hiç bir şey yapmadı. Kas esnekliği dedi yani hipotenik. Ama asla bebeğim böyle değildi. Bir anda böyle oldu. Fizyoterapiste 1 yaşında gidin dedi. Bu kadar. Ne yapacağım bilmiyorum. Bebeğim böyle oturuyor asla dik değil

Eklentiler

• IMG_6362.png
    IMG_6362.png
    581,3 KB · Görüntüleme: 245
Gittiğim doktor zaten profesör dü (Güya) fotoğraf ekledim. Hiç bir şey yapmadı. Kas esnekliği dedi yani hipotenik. Ama asla bebeğim böyle değildi. Bir anda böyle oldu. Fizyoterapiste 1 yaşında gidin dedi. Bu kadar. Ne yapacağım bilmiyorum. Bebeğim böyle oturuyor asla dik değil
Doktorların sihirli değneği yok , mucize de yaratamıyorlar. Size tanı koymuş hipotonik diye, yönlendirme de yapmış.
Siz neyi öğrenmek istiyorsanız oradayken tekrar sorabilirsiniz.

X